Zamknij

Nowy hit Taylor Swift połączony ze słynnym „Toxic” Britney Spears. Musisz to usłyszeć!

Redakcja
31.08.2017 13:31
Nowy hit Taylor Swift połączony ze słynnym „Toxic” Britney Spears. Musisz to usłyszeć!
fot. Youtube (TaylorSwiftVEVO, BritneySpearsVEVO)

Internet to świetne narzędzie do prezentacji swojego talentu. Andy Wu to popularny youtuber z Azji, którego pasją jest miksowanie i łączenie ze sobą różnych piosenek. Tym razem Tajwańczyk spróbował scalić najnowszy przebój Taylor Swift z niezapomnianym hitem Britney Spears. Finalny efekt zaskoczył niejednego internautę.

Mashup utworów „Look What You Made Me Do” i „Toxic”, który stworzył Andy Wu, robi obecnie furorę w sieci. Okazuje się, że dwie kompozycje pasują do siebie idealnie.

W remiksie wykorzystano wokal Taylor Swift oraz słynną melodię hitu Britney Spears z 2004 roku, który przez wielu fanów artystki uznawany jest za jej najlepszy kawałek w karierze. To właśnie za tę kompozycję amerykańska artystka otrzymała jedyną dotąd nagrodę Grammy.

„Look What You Made Me Do” bije rekordy

Nowy singiel Taylor Swift jest nie do zatrzymania. Piosenka okupuje obecnie szczyty list sprzedażowych w wielu państwach i pobiła już trzy ważne rekordy. W serwisie YouTube oficjalne wideo odtworzono blisko 40 milionów razy w trakcie zaledwie jednej doby – to absolutny rekord, który wcześniej należał do Adele. Jej klip do przeboju „Hello” z 2015 roku wyświetlono prawie 28 milionów razy w ciągu pierwszych 24 godzin.

Lyric video do „Look What You Made Me Do” obejrzano 19 milionów razy w trakcie pierwszego dnia, co jest wynikiem lepszym o 10 milionów od poprzedniego lidera, czyli piosenki „Something Just Like This” The Chainsmokers i Coldplay.

Władze Spotify poinformowały, że w pierwszym dniu nowy singiel Amerykanki odtworzono w ich serwisie streamingowym ponad 8 milionów razy. Czegoś takiego nie dokonał wcześniej żaden inny artysta.

Singiel „Look What You Made Me Do” to zapowiedź szóstego albumu Taylor Swift. Krążek „Reputation” pojawi się w sklepach już 10 listopada.

RadioZET.pl/rollingstone.com/PK