Zamknij

Mata, Quebo i Malik we wspólnym singlu. "Papuga" pobije kolejne rekordy popularności? [WIDEO]

01.09.2021 11:45
Mata
fot. Kacper Kolenda/REPORTER/East News

Mata, Quebo i Malik Montana połączyli siły. Muzycy opublikowali niespodziewanie utwór "Papuga" w serwisach streamingowych. Będzie kolejny hit?

Mata, Quebo i Malik Montana - fani rapu nie spodziewali się takiej mieszanki. Bijący rekordy popularności artyści połączyli siły i nagrali wspólny singiel. W serwisach streamingowych pojawił się niespodziewanie kawałek "Papuga", który ma szansę zostać kolejnym wielkim hitem na koncie artystów.

Mata, Quebo i Malik w singlu "Papuga". Będzie kolejny hit?

Mata nie przestaje promować swojej najnowszej płyty, która ukaże się już za trzy tygodnie. Drugi album rapera "Młody Matczak" otrzymał status platynowej płyty, zanim krążek trafił na sklepowe półki. Artysta udostępnił kolejny kawałek, który pojawi się na albumie.

Do pracy nad "Papugą" zaprosił prawdziwe gwiazdy. W utworze Matczakowi towarzyszy Quebonafide i Malik Montana, a utwór jest dostępny do odsłuchania w serwisach streamingowch:

Nowy singiel Maty zapowiada płytę "Młody Matczak"

"Papuga" to utwór o ojcu Maty. Marcin Matczak jest znanym prawnikiem - w slangu nazwą egzotycznego ptaka określa się najczęściej prawników - najczęściej adwokatów.

Premiera singla nieprzypadkowo zbiegła się również z datą wydania książki Matczaka seniora "Jak wychować rapera. Bezradnik", w której opowiada o relacji z Matą.

Zobacz też: Światowe gwiazdy muzyki, które mają polskie korzenie. Nie brakuje wielkich nazwisk [ZDJĘCIA]