Zamknij

Mata nagrał nowy kawałek pod pseudonimem. "Palę 10 jointów dziennie, a nie umiem skręcać"

23.08.2021 13:08
Mata
fot. Lukasz Kalinowski/East News

Mata opublikował nowy utwór. Nowy kawałek młodego rapera widnieje w sieci pod hasłem "Skute Bobo". Szykuje się nowy projekt artysty?

Mata już wkrótce wyda swój drugi album studyjny. Chociaż premiera "Młodego Matczaka" została zaplanowana na 21 września, już odniosła sukces. Po 6 godzinach od rozpoczęcia przedsprzedaży krążka materiał pokrył się złotem. Na preszło miesiąc przed datą premiery - platyną.

Mata nagrał piosenkę pod pseudonimem Skute Bobo

Artysta współpracuje z SBM Label i to właśnie na oficjalnym kanale tej wytwórni pojawiają się jego klipy promujące najnowszy album. Jednak Matę znajdziecie również na profilu Gombao 33, gdzie raper zamieścił między innymi swoją wersję #hot16challenge2

Tym razem Mata udostępnił w sieci kawałek podpisany "Skute Bobo". Na Spotify nazwa widnieje również, jako autor piosenki. Czy numer oznacza projekt i nową ksywkę młodego rapera?

Utworu "Skute Bobo" możecie posłuchać poniżej:

Mata zagra w październiku na Lotnisku Bemowo

Być może Mata wykona kawałek na żywo podczas nadchodzących koncertów. Już 2 października artysta zagra największy w historii polskiego rapu solowy koncert na Lotnisku Bemowo w Warszawie. W sieci nadal można zdobyć bilety na wyjątkowe wydarzenie. Za wejściówkę z piątej puli wejściówek trzeba zapłacić 149 złotych.