Zamknij

Matka Chestera Benningtona wspomina syna w jego urodziny. Pokazała ich ostatnie wspólne zdjęcie

Piotr Krajewski
21.03.2019 16:44
Matka Chestera Benningtona pokazała ostatnie wspólne zdjęcie z synem
fot. FaceToFace/REPORTER/East News

Chester Bennington popełnił samobójstwo w lipcu 2017 roku. 20 marca wokalista Linkin Park obchodziłby swoje kolejne urodziny. Z tej okazji matka Chestera Benningtona opublikowała ostatnie wspólne zdjęcie z synem. Dodała też wzruszający wpis.

Matka Chestera Benningtona opublikowała ostatnie wspólne zdjęcie z synem

Chester Bennington odszedł w lipcu 2017 roku. Popularny artysta i wokalista zespołu Linkin Park popełnił samobójstwo.

20 marca tego roku Chester Bennington obchodziłby 43. urodziny. Z tej okazji jego bliscy opublikowali wpisy w mediach społecznościowych, w których wspominali wspólne chwile z artystą.

Susan Eubanks, matka Chester Benningtona, dodała na swoim Twitterze ostatnie wspólne zdjęcie z synem, do którego dołączyła kilka wzruszających słów.

Minęło bardzo dużo czasu, odkąd opublikowałam coś ostatni raz, ale w świetle urodzin mojego syna chcę Wam tylko powiedzieć, że mam się dobrze i bardzo tęsknie za moim chłopcem. Mam nadzieję, że macie się dobrze. Kocham Was wszystkich. Chester chciałby, abyśmy obchodzili jego urodziny — napisała matka i kontynuowała: „To był ostatni raz, kiedy widziałam mojego pięknego chłopca. Wszystkiego najlepszego dla najlepszej „rzeczy”, jaka pojawiła się pierwszego dnia wiosny. Kocham Cię i tak bardzo tęsknię”.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET 

Śmierć Chestera Benningtona

20 lipca minie 2. rocznica śmierci Chestera Benningtona z Linkin Park. Popularny wokalista został znaleziony martwy w swoim domu w Kalifornii. Popełnił samobójstwo przez powieszenie. Ciało Chestera Benningtona odkryła pokojówka, która przyszła do jego pokoju, aby poinformować go o czekającym na niego przed domem transporcie. Obok muzyka znaleziono opróżniony do połowy kufel piwa, pustą butelkę po alkoholu i lek na receptę Zolpidem.

Chester Bennington zmagał się z poważnymi problemami już od najmłodszych lat. W wieku siedmiu lat artysta Linkin Park był molestowany seksualnie przez jednego z przyjaciół rodziny. Jak sam niejednokrotnie przyznawał w wielu wywiadach, nie był w stanie pozbyć się traumatycznych wspomnień i zdarzało mu się myśleć o samobójstwie. W późniejszych latach uzależnił się od alkoholu i narkotyków.  

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK