Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Maya Hawke debiutuje jako piosenkarka. Gwiazda "Stranger Things" wydała dwa utwory

20.08.2019 16:37

Maya Hawke, córka Umy Thurman i Ethana Hawke’a, rozpoczyna karierę muzyczna. Gwiazda serialu „Stranger Things” zaprezentowała dwie piosenki „To Love a Boy” i „Stay Open”, które znajdą się na jej debiutanckiej płycie.

Maya Hawke piosenkarką gwiazda Stranger Things śpiewa i wydała dwie piosenki fot. Netflix/Everett Collection/East News

Maya Hawke piosenkarką. Aktorka wydała piosenki „To Love a Boy” i „Stay Open”

Maya Hawke zadebiutowała w roli piosenkarki. Ciesząca się coraz większą popularnością aktorka i gwiazda trzeciego sezonu „Stranger Things” opublikowała dwa balladowe utwory „Stay Open” i „To Love a Boy”, do którego pojawił się już także oficjalny teledysk. Single znajdą się na debiutanckim albumie artystki. Data premiery pierwszej płyty nie jest na ten moment znana.

21-latka, która jest autorką tekstów, stworzyła piosenki we współpracy z Jessiem Harrisem, zdobywcą prestiżowej nagrody Grammy i producentem m.in. kompozycji Norah Jones.

Co ciekawe, kariera aktorska Mayi Hawke rozwija się z miesiąca na miesiąc. Najpierw głośna kreacja w „Stranger Things”, a teraz rola w najnowszym dziele Quentina Tarantino „Pewnego razu... w Hollywood”. Niedługo pojawi się także w filmach „Human Capital” i „Mainstream”.

RadioZET.pl/PK

Oceń
Tagi