Zamknij

Maya Hawke debiutuje jako piosenkarka. Gwiazda "Stranger Things" wydała dwa utwory

Piotr Krajewski
20.08.2019 16:37
Maya Hawke piosenkarką gwiazda Stranger Things śpiewa i wydała dwie piosenki
fot. Netflix/Everett Collection/East News

Maya Hawke, córka Umy Thurman i Ethana Hawke’a, rozpoczyna karierę muzyczna. Gwiazda serialu „Stranger Things” zaprezentowała dwie piosenki „To Love a Boy” i „Stay Open”, które znajdą się na jej debiutanckiej płycie.

Maya Hawke piosenkarką. Aktorka wydała piosenki „To Love a Boy” i „Stay Open”

Maya Hawke zadebiutowała w roli piosenkarki. Ciesząca się coraz większą popularnością aktorka i gwiazda trzeciego sezonu „Stranger Things” opublikowała dwa balladowe utwory „Stay Open” i „To Love a Boy”, do którego pojawił się już także oficjalny teledysk. Single znajdą się na debiutanckim albumie artystki. Data premiery pierwszej płyty nie jest na ten moment znana.

21-latka, która jest autorką tekstów, stworzyła piosenki we współpracy z Jessiem Harrisem, zdobywcą prestiżowej nagrody Grammy i producentem m.in. kompozycji Norah Jones.

Co ciekawe, kariera aktorska Mayi Hawke rozwija się z miesiąca na miesiąc. Najpierw głośna kreacja w „Stranger Things”, a teraz rola w najnowszym dziele Quentina Tarantino „Pewnego razu... w Hollywood”. Niedługo pojawi się także w filmach „Human Capital” i „Mainstream”.

RadioZET.pl/PK