Zamknij

Megan Thee Stallion kilkukrotnie postrzelona. Piosenkarka przeszła operację

16.07.2020 10:06
Megan Thee Stallion
fot. Instagram

Megan Thee Stallion poinformowała, że została kilkukrotnie postrzelona. Amerykańska raperka i piosenkarka trafiła do szpitala, gdzie przeszła operację usunięcia kul. Jak sama przyznała, jest ogromnie wdzięczna, że żyje.

Megan Thee Stallion postrzelona. Raperka i piosenkarka przeszła operację

Megan Thee Stallion została kilkukrotnie postrzelona. Amerykańska artystka poinformowała o tym w długim wpisie, który opublikowała w mediach społecznościowych. Do zdarzenia doszło w niedzielę nad ranem, a artystka miała rany postrzałowe stopy. Musiała przejść operację.

Odniosłam rany postrzałowe w wyniku przestępstwa popełnionego przeciwko mnie i dokonanego z zamiarem skrzywdzenia mnie fizycznie — napisała raperka.

Tego samego poranka auto, którym podróżowała Megan Thee Stallion, zostało zatrzymane przez policję na terenie Hollywood. Funkcjonariusze aresztowali kierowcę — znanego rapera Tory’ego Laneza — pod zarzutem nielegalnego posiadania broni.

Lil Marlo nie żyje. Wschodząca gwiazda rapu zastrzelona we własnym samochodzie

Megan Thee Stallion zaprzeczyła w oświadczeniu plotkom, jakoby także została aresztowana. We wpisie nie zdradziła jednak nazwiska sprawcy, który ją postrzelił. Jak twierdzi TMZ.com, artystka była obecna na imprezie w Hollywood Hills, gdzie służby otrzymały zgłoszenia o wielokrotnych strzałach.

Nigdy nie zostałam aresztowana. Policjanci zawieźli mnie do szpitala, gdzie przeszłam operację usunięcia kul. Jestem ogromnie wdzięczna, że żyję i jestem na dobrej drodze do pełnego wyzdrowienia — napisała.

Portal TMZ.com informuje, iż Meghan Thee Stallion nie zgłosiła policjantom popełnienia przestępstwa. Gwiazda miała przekazać służbom, że jedynie skaleczyła się w stopę.

Megan Thee Stallion: kim jest raperka i piosenkarka?

Megan Thee Stallion zdobyła ogromną popularność za sprawą singla „Savage”, który podbił aplikację TikTok kilka miesięcy temu. Piosenka stała się wielkim hitem w Stanach Zjednoczonych i dotarła na szczyt listy Billboard Hot 100. Przebój doczekał się także oficjalnego remiksu z Beyonce.

RadioZET.pl/tmz.com,people.com