Zamknij

Megan Thee Stallion pokryła koszty pogrzebu zmarłej nagle fanki

17.06.2021 15:18
Megan Thee Stallion
fot. Rex Features/East News

Megan Thee Stallion zdecydowała się na dofinansowanie pogrzebu swojej zmarłej nieoczekiwanie fanki. Dzięki raperce cel zbiórki został osiągnięty.

Megan Thee Stallion a właściwie Megan Jovon Ruth Pete to amerykańska raperka, która zasłynęła w branży muzycznej dzięki mediom społecznościowym. Artystka ma na koncie szereg prestiżowych nagród muzycznych w tym Grammy za Najlepszego Nowego Artystę. Ostatnią statuetkę przyznano w 1999 roku. Magazyn "Time" w 2020 roku umieścił wokalistkę na liście 100 najbardziej wpływowych osób na świecie.

Megan Thee Stallion pokryła koszty pogrzebu zmarłej nagle fanki

Megan Thee Stallion ma rzesze fanów swojej twórczości na całym świecie. Artystka stara się mieć jak najlepszy kontakt ze słuchaczami, a ich los nie jest jej obojętny, co udowodniła ostatnim hojnym gestem.

Niedawno jedna z użytkowniczek Twittera zamieściła na platformie poruszającą wiadomość o śmierci koleżanki. Selena napisała post, w którym oznaczyła Megan i poprosiła ją o pomoc.

Z wpisu dowiedzieliśmy się, że jedna z wiernych fanek artystki zmarła. Znajomi dziewczyny postanowili pomóc jej rodzinie i zebrać pieniądze potrzebne do zorganizowania pogrzebu.

Meg, straciliśmy naszą najlepszą przyjaciółkę, zmarła niespodziewanie. Bardzo Cię kochała, słuchaliśmy razem Twoich piosenek i robiliśmy to podczas każdego spotkania. Chcemy pomóc jej rodzinie w zebraniu pieniędzy na pogrzeb. Założyliśmy zbiórkę na GoFundMe i jesteśmy już w połowie drogi do celu.

Megan Thee Stallion pomogła rodzinie i przyjaciołom zmarłej fanki

Post dotarł do Megan, która postanowiła pomóc rodzinie fanki. Artystka nie tylko udostępniła link do zbiórki, ale również sama zasiliła jej konto. Dzięki wpłacie raperki, w wysokości 8 155 dolarów, przyjaciołom zmarłej Shaniah udało się zebrać pieniądze w zaledwie trzy dni.

Twórczyni zbiórki przyznaje, że bez pomocy Megan zebranie całej sumy mogłoby się nie udać. Koszta pogrzebu sięgnęły 16 tysięcy dolarów, a przyjaciołom zmarłej udało się zebrać tylko część tej kwoty - około 7 600 dolarów. Raperka swoim gestem zapewniła fance godną uroczystość.

RadioZET.pl/complex.com