Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Mel B straciła wzrok. Gwiazda Spice Girls trafiła do szpitala

22.05.2019 10:27

Mel B straciła wzrok i trafiła do szpitala pod Londynem. Problemy zdrowotne gwiazdy pojawiły się w zeszłym tygodniu w trakcie przygotowań do trasy koncertowej ze Spice Girls. U piosenkarki zdiagnozowano poważne zapalenie tęczówki i błony naczyniowej. We wtorek Mel B oficjalnie skomentowała stan swojego zdrowia.

Mel B ze Spice Girls straciła wzrok gwiazda trafiła do szpitala fot. instagram.com/officialmelb/

Mel B przeżyła ostatnio chwile grozy. W zeszłym tygodniu gwiazda Spice Girls straciła wzrok w prawym oku. Pojawiły się też problemy z niewyraźnym widzeniem na drugie oko. Piosenkarka natychmiast zgłosiła się do szpitala w angielskim Luton.

Okazało się, że Mel B zmaga z poważnymi zapaleniem tęczówki i błony naczyniowej, które charakteryzuje się silnym bólem i niekiedy utratą wzroku. Dzięki szybkiej reakcji lekarzy stan zdrowia członkini Spice Girls się poprawił. We wtorek opublikowała oświadczenie na swoim Instagramie.

Mel B podziękowała wszystkim fanom za wsparcie oraz miłe wiadomości. Przyznała, że przeżyła bardzo ciężkie chwile pełne bólu i strachu, ale obecnie jest już dużo lepiej. Zdementowała też plotki, jakoby podobne problemy z okiem miały pojawiać się w przeszłości.

Biorę mnóstwo silnych kropli do oczu na receptę oraz inne leki. Muszę je zażywać codziennie, aby mieć stan zapalny pod kontrolą. Wciąż się z tym zmagam i będę potrzebowała 3-4 miesięcy, żeby to opanować. Ale nie martwię się już, że mój stan się pogorszy. Obecnie moim jedynym problemem jest znalezienie fajnej opaski na oko. Czy ktoś wie, oprócz Madonny, gdzie taką dostanę? — napisała 43-latka.

Jak podają brytyjskie media, Mel B wróciła już na próby przed trasą koncertową ze Spice Girs. Zaplanowane na najbliższe tygodnie tournée legendarnego girlsbandu pobiło wszelkie rekordy popularności i wyprzedało się w mgnieniu oka. Zespół zagra łącznie 13 koncertów, a specjalnym gościem na trasie będzie Jess Glynne. Pierwszy występ odbędzie się już 24 maja w Dublinie.

Spice Girls są uznawane za jeden z najważniejszych żeńskich zespołów w dziejach muzyki. Sprzedały ponad 80 milionów płyt, a ich utwór „Wannabe” wpisał się na stałe w popkulturową historię. 

Zagłosuj

Czy Spice Girls to najlepszy girlsband w historii?

RadioZET.pl/people.com/PK

Oceń