Zamknij

Mela Koteluk z nowym singlem „Odprowadź”. Zapowiada album „Migawka”!

Redakcja
12.10.2018 12:09
Mela Koteluk
fot. mat. prasowe

Mela Koteluk powróciła z nową piosenką zatytułowaną „Odprowadź”. Singiel znajdzie się na długo wyczekiwanej, nowej płycie „Migawka”, której premierę zaplanowano na listopad. Jeszcze w październiku artystka wyruszy w jesienną trasę koncertową promującą album.

Mela Koteluk — „Odprowadź”. Nowy singiel

Utwór „Odprowadź” to jedna z piosenek, która znajdzie się na nowym albumie Meli Koteluk. Piosenka powstawała zimą, podczas wspólnych prób z dala od miasta, kiedy zespół nie miał jeszcze konkretnych planów odnośnie do wydania płyty.

To był dobry czas — pełna niewiadoma i pełna swoboda twórcza. Pisząc tekst „Odprowadź”, w mojej głowie wyświetlało się pytanie: czy aby na pewno poczucie bezpieczeństwa zależy od drugiego człowieka? Idąc tym tropem, powstał utwór o relacji, w której chodzi o obecność, a także o nadmiernym oczekiwaniu, które spotyka się z rozczarowaniem — mówi Mela Koteluk.

Krążek „Migawka” ukaże się już 9 listopada. Znajdzie się na nim 11 piosenek, które powstawały w ciągu ostatnich miesięcy. Pod koniec października Mela Koteluk wyruszy w trasę koncertową po 10 miastach. Piosenkarka wystąpi m.in. w Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Warszawie i Krakowie.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK