Zamknij

Męskie Granie 2018: Kortez, Podsiadło i Zalewski w singlu „Początek” [WIDEO]

Redakcja
23.05.2018 10:17
Męskie Granie 2018
fot. youtube (MeskieGranie)

Poznaliśmy oficjalny singiel promujący trasę koncertową Męskie Granie 2018, która rozpocznie się już 14 lipca. W piosence „Początek” możemy usłyszeć Korteza, Dawida Podsiadło i Krzysztofa Zalewskiego. Artyści staną na czele Męskie Granie Orkiestra.

Męskie Granie 2018: Kortez, Podsiadło i Zalewski w piosence „Początek”

„Początek” to tytuł piosenki promującej tegoroczną trasę koncertową Męskie Granie 2018. Do projektu zaangażowano Korteza, Krzysztofa Zalewskiego i powracającego po dłuższej przerwie Dawida Podsiadło.

Artyści staną na czele Męskie Granie Orkiestra, w której będą towarzyszyć im także Marcin Macuk, Olek Świerkot, Kuba Staruszkiewicz, Pat Stawiński i Andrzej Markowski.

W sieci opublikowano oficjalny teledysk do singla „Początek”. Klip nagrano mastershotem, czyli jednym, długim ujęciem, nieprzerwanym żadnym cięciem ani montażem. W trakcie kręcenia oficjalna piosenka Męskie Granie 2018 została wykonana przez wokalistów na żywo.

Kiedy Męskie Granie 2018?

Trasa koncertowa Męskie Granie 2018 rozpocznie się już 14 lipca. Organizatorzy zaplanowali łącznie 7 koncertów w różnych polskich miastach. Lista wykonawców zostanie ogłoszona wkrótce. Bilety trafią do sprzedaży w czerwcu.

  • 14 lipca – Poznań, Park Cytadela, Al. Armii Poznań
  • 21 lipca – Katowice, Strefa Kultury, ul. Henryka Mikołaja Góreckiego 1
  • 28 lipca – Wrocław, Pergola, ul. Wystawowa 1
  • 4 sierpnia – Kraków, Centrum Sportu Parkowa (dawny Stadion Korony Kraków, ul. Parkowa 12 A)
  • 11 sierpnia – Gdynia, Park Kolibki, 291
  • 18 sierpnia – Warszawa, Forty Bema, ul. Jerzego Waldorffa
  • 25 sierpnia – Żywiec, Amfiteatr pod Grojcem, ul. Grojec 50

RadioZET.pl/PK