Zamknij

Męskie Granie 2020: koncert online w Żywcu. Kiedy się odbędzie, kto wystąpi i gdzie oglądać?

07.08.2020 13:33
Daria Zawiałow Król Igo Męskie Granie 2020
fot. mat. prasowe

Męskie Granie 2020 z koncertem online w Żywcu. W związku z pandemią koronawirusa słynna trasa nie dojdzie do skutku. Organizatorzy zdecydowali się jednak zorganizować jeden specjalny występ Męskiego Grania 2020. Kiedy się odbędzie, kto wystąpi i gdzie oglądać online koncert Męskiego Grania 2020?

Męskie Granie 2020: koncert online w Żywcu. Kiedy się odbędzie i kto wystąpi?

Koncert online Męskiego Grania 2020 odbędzie się już 8 sierpnia. Specjalny występ Męskie Granie Orkiestra 2020 będzie transmitowany na żywo prosto z Żywca.

Usłyszymy w jego trakcie m.in. piosenkę „Świt” Darii Zawiałow, Króla i Igo, czyli najnowszy hymn Męskiego Grania. Utwór bije już rekordy popularności w internecie. Teledysk obejrzano ponad 6 milionów razy.

Kto wystąpi na koncercie Męskie Granie 2020 w Żywcu?

  • Daria Zawiałow (m.in. w duecie z Organkiem)
  • Król i Igo w duecie z Bass Astral
  • Nosowska (m.in. w duecie z Matą)
  • Dawid Podsiadło
  • Męskie Granie Orkiestra 2020 (Igo, Król i Daria Zawiałow) z dedykowanym setem

Na scenie dołączą do Męskiego Grania Orkiestry 2020 wyjątkowi goście, a także Kasia Piszek, Piotr Rubens Rubik, Jakub Wojtas, Michał Kush i Thomas Fietz.

Męskie Granie 2020: koncert online w Żywcu. Gdzie oglądać w internecie? TRANSMISJA

Koncert Męskiego Grania 2020 w Żywcu będzie można oglądać online. Transmisja na żywo w internecie pojawi się 8 sierpnia o godz. 17:00 na Facebooku Męskie Granie i w serwisie Youtube.

 Mamy nadzieję, że tegoroczny koncert w Żywcu dostarczy miłośnikom Męskiego Grania wielu emocji. Zależało nam na zachowaniu ducha trasy – to dlatego zaprezentowany zostanie zupełnie nowy program orkiestry, przygotowane zostaną dedykowane wizualizacje, a na scenie zobaczymy doskonałych rodzimy artystów. Szykuje się prawdziwa muzyczna uczta! — mówi Dorota Nowakowska, kierownik marki Żywiec.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/mat.prasowe