Zamknij

Męskie Granie 2020: nowy singiel już w środę. Premiera po godz. 19:00 w Radiu ZET

01.07.2020 14:28
Męskie Granie 2020 nowy singiel już w środę premiera po godz. 1900 w Radiu ZET
fot. mat. prasowe

Nowy singiel Męskie Granie Orkiestra 2020 pojawi się już w środę, 1 lipca. Kto bierze udział w słynnym projekcie i jaki jest tytuł nowej piosenki? Przekonamy się o tym już wieczorem. Premiera nowego singla Męskie Granie Orkiestra 2020 po godz. 19:00 na antenie Radia ZET.

Męskie Granie 2020: nowy singiel. Premiera na antenie Radia ZET

Mimo że trasa koncertowa Męskie Granie 2020 nie odbędzie się w tym roku zgodnie z planem, organizatorzy przygotowali wyjątkową niespodziankę dla wszystkich fanów projektu.

1 lipca odbędzie się premiera zupełnie nowego singla Męskie Granie 2020, który wykona zupełnie nowa Męskie Granie Orkiestra. Singiel i teledysk zostaną zaprezentowane na Facebooku i YouTube trasy o godzinie 19.00.

Wtedy też ujawniony zostanie skład Męskie Granie Orkiestry 2020. Następnie, zespół pojawi się w kolejnym odcinku Studia Ż prowadzonym przez Katarzynę Nosowską.

Premiera singla promującego Męskie Granie od lat cieszy się olbrzymim zainteresowaniem miłośników polskiej muzyki. Do tej pory hymny trasy wykonywali m.in.: Dawid Podsiadło, Wojciech Waglewski, Katarzyna Nosowska, O.S.T.R., Brodka, Tomasz Organek oraz Krzysztof Zalewski.

11. edycja trasy Męskie Granie jest inna od pozostałych, ale nie tylko ze względu na panującą na świecie sytuację – mówi Dorota Nowakowska, Kierownik marki Żywiec. – Po 10 latach jesteśmy gotowi na nowe otwarcie. Mimo że nie odchodzimy od tego, za co fani kochają trasę, do udziału w tegorocznej orkiestrze zaprosiliśmy muzyków, których pewnie nie każdy się spodziewa. Już 1 lipca wszystko stanie się jasne, zapraszamy na premierę! – dodaje Nowakowska.

RadioZET.pl/mat.prasowe