Zamknij

Metallica w coverze „Jožin z bažin”. Fani oszaleli na koncercie! [WIDEO]

Redakcja
03.04.2018 14:03
Metallica Jožin z bažin
fot. BLACK CHANNEL

Czegoś takiego czescy fani na pewno się nie spodziewali. Zespół Metallica wystąpił 2 marca w Pradze. W trakcie koncertu legendarna grupa postanowiła zrobić niespodziankę dla widzów i zagrała słynny czeski utwór „Jožin z bažin”. Publiczność oszalała!

Metallica w coverze „Jožin z bažin” [WIDEO]

W poniedziałek Metallica wystąpiła w czeskiej Pradze. Podczas koncertu w ramach trasy „WorldWired Tour” legendarny zespół zrobił niespodziankę tamtejszym fanom i zagrał jeden z najsłynniejszych czeskich hitów, czyli przebój „Jožin z bažin” Banjo Bandu. W pierwszej dekadzie XXI wieku piosenka zyskała drugie życie i stała się wielkim hitem internetu.

„Jožin z bažin” wykonali wspólnie gitarzysta Kirk Hammett i basista Robert Trujillo. Nagranie z występu robi furorę w sieci.

Metallica w Polsce 2018

Zespół Metallica wystąpi już 28 kwietnia w Tauron Arenie w Krakowie. Trasa koncertowa promuje ich ostatni album „Hardwired... to Self-Destruct” z 2016 roku, który pokrył się czterokrotną platyną w Polsce. Kto wie, może polscy fani także usłyszą rodzimy przebój w wykonaniu muzyków Metalliki.

RadioZET.pl/PK