Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Mężczyźni nie mogą oderwać od niej wzroku. Kim jest piękność z klipu „Despacito”?

17.07.2017 11:12

Teledysk do przeboju „Despacito” bije rekordy popularności i najprawdopodobniej już w sierpniu zostanie najczęściej oglądanym klipem w historii serwisu YouTube. To nie tylko zasługa samej piosenki, ale także krajobrazów i prawdziwej piękności. Kim jest Zuleyka Rivera?

Mężczyźni nie mogą oderwać od niej wzroku. Kim jest piękność z klipu „Despacito”? fot. Youtube (LuisFonsiVEVO)

„Despacito” to murowany kandydat na hit lata 2017. Piosenka w latynoskim klimacie podbija muzyczne zestawienia na całym świecie. Uwielbiają ją także słuchacze Radia ZET. Na przebój możecie cały czas głosować na naszej liście przebojów.

Zuleyka Rivera: portorykańska piękność z teledysku

Zuleyka Rivera to 29-letnia modelka, która zdobyła prestiżowy tytuł Miss Universe w 2006 roku. Pokonała wtedy inne piękności, m.in. z Japonii, Szwajcarii, Paragwaju czy Stanów Zjednoczonych. Jest jedną z najmłodszych zwyciężczyń tego konkursu w historii – sięgnęła po koronę mając jedynie 18 lat.

Rivera fot. Rivera w wieku 18 lat / ons.pl

Oprócz modelingu, Portorykanka zaangażowana jest od kilku lat w karierę aktorską. Wystąpiła w wielu amerykańskich telenowelach. Próbuje swoich sił także jako tancerka i prezenterka telewizyjna.

W 2012 roku urodziła swoje pierwsze dziecko – syna Sebastiána.

„My z ekipą”: Wakacyjna parodia „Despacito” hitem sieci

Polski internet zalewa obecnie fala parodii przeboju Luisa Fonsiego oraz Daddy Yankee’ego. Coraz popularniejsza staje się wersja „My z Ekipą” autorstwa Kabaretu Malina i Olafa Bressa. Zabawny tekst i wakacyjny teledysk zrobiły swoje. Parodia robi furorę na Youtube! Tutaj możecie ją zobaczyć.

Daddy Yankee śpiewa swój hit razem z chorą dziewczynką

Przebój „Despacito” podbija cały świat. Nucą i śpiewają go dosłownie wszyscy. W utworze zakochała się także mała Andrea. Daddy Yankee, jeden z twórców wielkiego hitu, postanowił spełnić marzenie dziecka i odwiedzić w szpitalu chorą dziewczynkę. Razem zaśpiewali tegoroczny przebój lata. Zobaczcie wideo!

QUIZ: Kultowe piosenki lat 90. Jak dobrze je znasz?

QUIZ: Kultowe piosenki lat 90-tych. Jak dobrze je znasz? fot. Youtube (michaeljacksonvevo, spice girls, whitneyhoustonvevo)

RadioZET.pl/PK

Oceń