Mężczyźni nie mogą oderwać od niej wzroku. Kim jest piękność z klipu „Despacito”?

17.07.2017 11:12

Teledysk do przeboju „Despacito” bije rekordy popularności i najprawdopodobniej już w sierpniu zostanie najczęściej oglądanym klipem w historii serwisu YouTube. To nie tylko zasługa samej piosenki, ale także krajobrazów i prawdziwej piękności. Kim jest Zuleyka Rivera?

Mężczyźni nie mogą oderwać od niej wzroku. Kim jest piękność z klipu „Despacito”? fot. Youtube (LuisFonsiVEVO)

„Despacito” to murowany kandydat na hit lata 2017. Piosenka w latynoskim klimacie podbija muzyczne zestawienia na całym świecie. Uwielbiają ją także słuchacze Radia ZET. Na przebój możecie cały czas głosować na naszej liście przebojów.

Zuleyka Rivera: portorykańska piękność z teledysku

Zuleyka Rivera to 29-letnia modelka, która zdobyła prestiżowy tytuł Miss Universe w 2006 roku. Pokonała wtedy inne piękności, m.in. z Japonii, Szwajcarii, Paragwaju czy Stanów Zjednoczonych. Jest jedną z najmłodszych zwyciężczyń tego konkursu w historii – sięgnęła po koronę mając jedynie 18 lat.

Rivera fot. Rivera w wieku 18 lat / ons.pl

Oprócz modelingu, Portorykanka zaangażowana jest od kilku lat w karierę aktorską. Wystąpiła w wielu amerykańskich telenowelach. Próbuje swoich sił także jako tancerka i prezenterka telewizyjna.

W 2012 roku urodziła swoje pierwsze dziecko – syna Sebastiána.

„My z ekipą”: Wakacyjna parodia „Despacito” hitem sieci

Polski internet zalewa obecnie fala parodii przeboju Luisa Fonsiego oraz Daddy Yankee’ego. Coraz popularniejsza staje się wersja „My z Ekipą” autorstwa Kabaretu Malina i Olafa Bressa. Zabawny tekst i wakacyjny teledysk zrobiły swoje. Parodia robi furorę na Youtube! Tutaj możecie ją zobaczyć.

Daddy Yankee śpiewa swój hit razem z chorą dziewczynką

Przebój „Despacito” podbija cały świat. Nucą i śpiewają go dosłownie wszyscy. W utworze zakochała się także mała Andrea. Daddy Yankee, jeden z twórców wielkiego hitu, postanowił spełnić marzenie dziecka i odwiedzić w szpitalu chorą dziewczynkę. Razem zaśpiewali tegoroczny przebój lata. Zobaczcie wideo!

QUIZ: Kultowe piosenki lat 90. Jak dobrze je znasz?

QUIZ: Kultowe piosenki lat 90-tych. Jak dobrze je znasz? fot. Youtube (michaeljacksonvevo, spice girls, whitneyhoustonvevo)

RadioZET.pl/PK

Oceń