Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Mezo miał poważny wypadek. Pokazał zdjęcia obrażeń [FOTO]

09.02.2018 10:39

Polski raper i jego żona mieli wypadek samochodowy. Jak poinformował „Fakt”, zdarzenie miało miejsce na terenie Poznania, kiedy para podróżowała Uberem. Na jednym ze skrzyżowań doszło do silnego zderzenia. Mezo doznał obrażeń i trafił do szpitala.

Mezo miał poważny wypadek. Pokazał zdjęcia obrażeń [FOTO] fot. Piotr Fotek/REPORTER/East News

Kilka dni temu Mezo przeżył chwile grozy. W trakcie powrotu do domu samochód, którym podróżował ze swoją żoną, zderzył się z innym pojazdem. Uderzenie było na tyle silne, że artysta odniósł obrażenia głowy. Lekarze zlecili tomografię.

— Najważniejsze, że mojej Żonie nic się nie stało bo jeb***cie było konkretne. Zostałem fachowo zszyty i otoczony troskliwą opieką. Tylko dopiero co wyzdrowiałem i znów przymusowa przerwa w bieganiu — napisał mieszkaniec Poznania.

W mediach społecznościowych raper zamieścił kilka zdjęć tuż po wypadku. Na fotografiach widać, że muzyk ma zszytą głowę.

Słynne „Ważne” i „Sacrum”

35-letni Jacek „Mezo” Mejer wydał kilka albumów, w tym płytę „Eudaimonia”, która jako jedyna w jego karierze pokryła się złotem. Współpracował z wieloma znanymi artystami, takimi jak Liber, Kasia Wilk, Mietek Szcześniak czy Tabb. Był także dwukrotnie nominowany do prestiżowego Fryderyka.

Do jego najpopularniejszych utworów należą m.in. „Sacrum”, „Ważne”, „Aniele” i „Kryzys”.

RadioZET.pl/PK

Oceń