Zamknij

Michael Bublé w „Carpool Karaoke”. Mówił o nowotworze synka [WIDEO]

Redakcja
02.11.2018 14:17
Michael Buble
fot. Youtube (The Late Late Show with James Corden)

Michael Bublé pojawił się niedawno w słynnym „Carpool Karaoke”. Nie zabrakło wspólnego śpiewania z Jamesem Cordenem i wielu zabawnych momentów. Komik poruszył także kwestię choroby syna artystka, u którego zdiagnozowano raka wątroby. Michael Bublé nie ukrywał wzruszenia i przyznał, że to dla niego niezwykle trudny temat.

Michael Bublé w Carpool Karaoke mówi o chorobie syna

Michael Bublé był kolejnym gościem „Carpool Karaoke”, popularnego programu Jamesa Cordena. Razem z brytyjskim komikiem zaśpiewał m.in. przeboje „Haven’t Met You Yet”, „It’s a Beautiful Day” i „Everything”.

Corden zdecydował się poruszyć kwestię choroby syna Michaela Bublé. Pod koniec 2016 roku u kilkuletniego Noah zdiagnozowano raka wątroby. Emocjonalna reakcja piosenkarza na pytanie prowadzącego pokazuje, że to niezwykle ciężki i bolesny temat dla niego. 43-latek nie ukrywał wzruszenia mówiąc o chorym synku.

Mówienie o tym sprawia wiele bólu. Kiedy otrzymaliśmy diagnozę… Moje życie się skończyło — powiedział Bublé i przyznał: — Wciąż nie jest ze mną dobrze. Stałem się tą siłą, która jakoś pociągnie i podniesie nas, sprawi, że będziemy myśleć pozytywnie. Kiedy pozbyliśmy się nowotworu i zakończyliśmy chemię, po prostu załamałem się z emocji. Do tej pory moja żona pomaga mi się podnieść.

Noah ma obecnie 5 lat i jest z nim znacznie lepiej. Choroba nowotworowa jest w remisji.

W trakcie „Carpool Karaoke” Michael Bublé zaapelował do wszystkich widzów i zachęcił do wsparcia organizacji działającej na rzecz badań nad rakiem.

Nowa płyta Michaela Bublé

Już 16 listopada ukaże się dziesiąty album Michaela Bublé zatytułowany „Love”. Płyta z jedenastoma utworami o miłości ma być najbardziej romantycznym wydawnictwem w karierze Kanadyjczyka. Oprócz wielu znanych klasyków na krążku znajdzie się także napisana samodzielnie przez Michaela piosenka „Forever Now” i stworzony razem z Charliem Puthem utwór „Love You Anymore”.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK