Zamknij

Michael Bublé w nowym singlu „Love You Anymore”. Stworzył go Charlie Puth [WIDEO]

Redakcja
12.10.2018 14:41
Michael Bublé
fot. Youtube (Michael Bublé)

Michael Bublé prezentuje nowy singiel zatytułowany „Love You Anymore”. Piosenka pochodzi z długo wyczekiwanego albumu „Love”, z którym artysta powraca do świata muzyki po kilkuletniej przerwie. Płyta ukaże się 16 listopada. Premiera nowej piosenki Kanadyjczyka w Radiu ZET po godz. 16:00.

Michael Bublé — „Love You Anymore”. Nowa piosenka

Michael Bublé odkrywa kolejną kartę swojego nadchodzącego albumu i prezentuje piosenkę „Love You Anymore”, która powstała we współpracy z Charliem Puthem.

Kiedy tylko usłyszałem „Love You Anymore”, wiedziałem, że muszę nagrać tę piosenkę na moją płytę. Nie mogę się doczekać, aż fani ją usłyszą. Prawdę mówiąc, nie mogę się doczekać, aż usłyszą cały album, bo jestem z niego niezmiernie dumny — mówi Michael Bublé.

Piosenka zapowiada nowy, dziesiąty już album Michaela Bublé zatytułowany „Love”. Ukaże się już 16 listopada. Płyta z jedenastoma utworami o miłości ma być najbardziej romantycznym wydawnictwem w karierze Kanadyjczyka. Oprócz wielu znanych klasyków na krążku znajdzie się także napisana samodzielnie przez Michaela piosenka „Forever Now” i wspomniane już „Love You Anymore”.

Michael Bublé to jeden z najpopularniejszych kanadyjskich artystów. Porównywany często do Franka Sinatry i Tony’ego Bennetta wokalista sprzedał ponad 60 milionów płyt na całym świecie. Jest laureatem czterech prestiżowych nagród Grammy oraz autorem hitów „Everything”, „Haven't Met You Yet” i „It's a Beautiful Day”. W 2011 roku wydał album „Christmas”, który jest jednym z najlepiej sprzedających się świątecznych wydawnictw w historii.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK