Zamknij

Michael Bublé wystąpi w Polsce w 2019 roku. Koncerty w Łodzi i Krakowie [DATA, BILETY]

Redakcja
16.11.2018 11:46
Michael Bublé
fot. mat. prasowe

Dwa koncerty Michaela Bublé w Polsce. Michale Bublé wystąpi 19 września w Atlas Arenie w Łodzi i 20 września 2019 roku w Tauron Arenie w Krakowie. Kanadyjczyk będzie promował na trasie koncertowej swój nowy album „Love”, który ukazał się 16 listopada. Bilety na koncerty Michaela Bublé w Polsce trafią do ogólnej sprzedaży 23 listopada.

Michael Bublé w Polsce 2019. Koncerty w Łodzi i Krakowie [DATA, BILETY]

Michael Bublé wystąpi w Polsce w 2019 roku. Kanadyjczyk zagra dwa koncerty: 19 września w Atlas Arenie w Łodzi i 20 września 2019 roku w Tauron Arenie w Krakowie.

Bilety na koncerty Michaela Bublé w Polsce będą dostępne już od 21 listopada dla członków oficjalnego fanklubu artysty. Otwarta sprzedaż, za pośrednictwem serwisu eventim.pl, rozpocznie się w piątek, 23 listopada, o godz. 10:00. Organizatorami polskich koncertów Michaela Bublé są Barracuda Music i DM Agency.

Nowa płyta Michaela Bublé

16 listopada ukazał się dziesiąty już album Michaela Bublé zatytułowany „Love”. Płyta z jedenastoma utworami o miłości to najbardziej romantyczne wydawnictwo w karierze Kanadyjczyka. Oprócz wielu znanych klasyków na krążku znalazły się także napisana samodzielnie przez Michaela piosenka „Forever Now” i singiel „Love You Anymore”.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK