Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Michael Jackson został chemicznie wykastrowany? Szokujący wywiad lekarza

10.07.2018 10:54

Michael Jackson miał być chemicznie wykastrowany przez własnego ojca — twierdzi jego lekarz Conrad Murray. Przyznał, że Joe Jackson zrobił to, aby Król Popu nie utracił swojego wysokiego głosu. W wywiadzie doktor nazwał mężczyznę jednym z najgorszych ojców w historii.

Michael Jackson fot. Archiwum Radia ZET

Michael Jackson był chemicznie wykastrowany?

Michael Jackson miał zostać poddany chemicznej kastracji przez własnego ojca. Przypomnijmy, że Joe Jackson zmarł pod koniec czerwca w wieku 89 lat. Przegrał walkę z rakiem trzustki.

Szokującymi informacji na temat chemicznej kastracji Michaela Jacksona podzielił się jego lekarz Conrad Murray, który kilka lat temu został uznany za winnego nieumyślnego spowodowania śmierci artysty.

W nowym wywiadzie Murray powiedział, że Joe Jackson wykastrował chemicznie swojego syna, aby ten nie przeszedł mutacji i nie stracił swojego wysokiego głosu. Nazwał go jednym z najgorszych ojców w historii i przyznał, że Michael doświadczał strasznego okrucieństwa z jego strony.

To nie pierwszy raz, kiedy pojawiają się informacje na temat domniemanej kastracji Michaela Jacksona. W 2011 roku francuski chirurg naczyniowy Alain Branchereau wydał książkę, w której stwierdził, że Król Popu mógł zostać wykastrowany w wieku 12 lat za pomocą cyproteronu — leku blokującego męskie hormony płciowe.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mirror.co.uk, smh.com.au/PK

Oceń