Zamknij

Michael Jackson został chemicznie wykastrowany? Szokujący wywiad lekarza

Redakcja
10.07.2018 10:54
Michael Jackson
fot. Archiwum Radia ZET

Michael Jackson miał być chemicznie wykastrowany przez własnego ojca — twierdzi jego lekarz Conrad Murray. Przyznał, że Joe Jackson zrobił to, aby Król Popu nie utracił swojego wysokiego głosu. W wywiadzie doktor nazwał mężczyznę jednym z najgorszych ojców w historii.

Michael Jackson był chemicznie wykastrowany?

Michael Jackson miał zostać poddany chemicznej kastracji przez własnego ojca. Przypomnijmy, że Joe Jackson zmarł pod koniec czerwca w wieku 89 lat. Przegrał walkę z rakiem trzustki.

Szokującymi informacji na temat chemicznej kastracji Michaela Jacksona podzielił się jego lekarz Conrad Murray, który kilka lat temu został uznany za winnego nieumyślnego spowodowania śmierci artysty.

Zobacz także

W nowym wywiadzie Murray powiedział, że Joe Jackson wykastrował chemicznie swojego syna, aby ten nie przeszedł mutacji i nie stracił swojego wysokiego głosu. Nazwał go jednym z najgorszych ojców w historii i przyznał, że Michael doświadczał strasznego okrucieństwa z jego strony.

To nie pierwszy raz, kiedy pojawiają się informacje na temat domniemanej kastracji Michaela Jacksona. W 2011 roku francuski chirurg naczyniowy Alain Branchereau wydał książkę, w której stwierdził, że Król Popu mógł zostać wykastrowany w wieku 12 lat za pomocą cyproteronu — leku blokującego męskie hormony płciowe.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mirror.co.uk, smh.com.au/PK