Zamknij

Michael Jackson x Mark Ronson „Diamonds are Invincible”. Specjalna premiera w Radiu ZET!

Redakcja
29.08.2018 11:07
Michael Jackson
fot. ASSOCIATED PRESS/FOTOLINK/East News

29 sierpnia Michael Jackson świętowałby swoje 60. urodziny.  Już po godz. 19:00 odbędzie się specjalna premiera w Radiu ZET. Słuchacze usłyszą wyjątkowy singiel „Diamonds are Invincible”, który stworzył Mark Ronson. Zawiera on ponadczasowe przeboje Króla Popu. Mateusz Ptaszyński będzie miał również do rozdania składanki „Number Ones” z hitami Jacksona.

Gdyby Michael Jackson żył, świętowałby 29 sierpnia swoje okrągłe 60. urodziny. Z tej okazji słuchacze Radia ZET usłyszą nowy singiel „Diamonds are Invincible”, który został stworzony przez Marka Ronsona. Słynny producent postanowił w wyjątkowy sposób świętować diamentowe urodziny Króla Popu i stworzył wyjątkowy mix z jego niezapomnianymi przebojami. Premiera piosenki już w środę po godz. 19:00 w Radiu ZET.

ZOBACZ TEŻ: Michael Jackson obchodziłby 60. urodziny! Jak dobrze znasz Króla Popu? [QUIZ]

Jak powiedział sam Ronson, praca nad stworzeniem tego singla była „niesamowitym, inspirującym i szalonym zadaniem, aby połączyć w jedno tyle hitów”.

Michael Jackson zrewolucjonizował i zdominował współczesny przemysł muzyczny. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął już w wieku 7 lat jako wokalista rodzinnego zespołu The Jackson 5. Jego solowa i pełna sukcesów kariera rozpoczęła się w latach siedemdziesiątych. Za życia wydał 10 studyjnych płyt, otrzymał 14 nagród Grammy, a 13 singli znalazło się na 1. miejscu oficjalnej listy przebojów w Stanach Zjednoczonych. Jego albumy rozeszły się na całym świecie w ponad 750 milionach egzemplarzy.

Król Popu zmarł 25 czerwca 2009 roku.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

Michael Jackson
fot. mat. prasowe

RadioZET.pl/PK