Zamknij

Michael Tornillo nie żyje. Syn wokalisty Accept miał 26 lat

14.08.2020 11:07
Michael Tornillo nie żyje
fot. Karol Makurat/REPORTER/ EAST NEWS

Michael Tornillo nie żyje. W wieku 26 lat zmarł syn Marka Tornillo, wokalisty legendarnej niemieckiej grupy heavymetalowej Accept. Informacja o śmierci pojawiła się na oficjalnym profilu zespołu na Facebooku. Przyjaciele z zespołu wsparli zrozpaczonego ojca.

Michael Tornillo nie żyje. Zmarł syn wokalisty Accept

Michael Tornillo nie żyje. Ta niezwykle smutna informacja obiegła media społecznościowe. 9 sierpnia 2020 roku zmarł syn Marka Tronillo, wokalisty jednej z najbardziej uznanych niemieckich grup heavymetalowych Accept. Miał zaledwie 26 lat. Przyczyna śmierci do tej pory nie została oficjalnie ujawniona. Smutna informacja pojawiła się na oficjalnym profilu zespołu na Facebooku. Muzycy Accept wsparli przyjaciela i poprosili fanów o to samo. Jednocześnie podkreślili, jak ważne jest obecnie, by zapewnić pogrążonej w żałobie rodzinie spokój.

- Ku pamięci Michaela Tylera Tornillo. Z wielkim smutkiem dołączamy do żałoby Cheri i Marka Tornillo, którzy opłakują śmierć ich ukochanego syna zmarłego w niedzielę 9 sierpnia. Ich cierpienie jest niewyobrażalne i prosimy wszystkich o szacunek dla prywatności rodziny w tym trudnym dla nich czasie. Doceniamy waszą miłość i wsparcie dla nich. Niech w nadchodzących dniach znajdą utracony spokój i pocieszenie - czytamy w oświadczeniu grupy.

 Michał Giercuszkiewicz nie żyje. Legendarny muzyk Dżemu miał 66 lat

Michael Tornillo nie żyje. Syn Marka Tornillo z Accept miał 26 lat

Mark Tornillo dołączył do grupy Accept w 2009 roku. Grupa działa na scenie heavymetalowej od roku 1967 i dla wielu fanów ciężkiego grania zyskała status kultowej. Na swoim koncie mają kilkanaście albumów długogrających i niezliczoną ilość koncertów, w tym występy na największych światowych festiwalach. Przez wielu uważani są za największy zespół niemieckiego heavy i power metalu. Z pewnością pomoc kolegom z grupy pomoże Markowi Tornillo choć trochę pogodzić się z ogromną stratą po śmierci syna. Składamy wokaliście szczere wyrazy współczucia.

 Emitt Rhodes nie żyje. Popularny muzyk zmarł w wieku 70 lat