Zamknij

Michał Banaszek, czyli raper Bezczel, nie żyje. Miał 37 lat

21.09.2021 22:35
Bezczel Michał Banaszek
fot. Instagram/Bezczel/screen

Michał Banaszek - raper, znany pod pseudonimem "Bezczel", nie żyje. O śmierci 37-letniego artysty poinformowano m.in. w mediach społecznościowych wytwórni Step Records.

Bezczel nie żyje. Informacje o śmierci 37-letniego rapera Michała Banaszka, znanego pod pseudonimem "Bezczel", przekazano we wtorek wieczorem. Wiadomość o śmierci rapera pojawiła się najpierw u Pawła Marcina Grabeusa, występującego pod pseudonimem "Kafar". W rozmowie z "Plejadą" smutne wieści potwierdził jeden ze współpracowników rapera. Teraz informacje o tym, że Bezczel nie żyje, pojawiły się także w social mediach wytwórni Step Records.

Zobacz także: Raper Bezczel nie żyje. Ujawniono możliwą przyczynę śmierci Michała Banaszka

Bezczel nie żyje. Raper Michała Banaszek miał zaledwie 37 lat

"RIP Bezczi... Brak jakichkolwiek ku*wa słów. Do zobaczenia Wariacie" - napisał w social mediach Kafar. Także na profilu wytwórni Step Records, z którą Bezczel współpracował, pojawiły się słowa potwierdzające śmierć rapera. "Spoczywaj w pokoju, Michał [*]. Dziękujemy Ci za wszystkie, nie tylko muzyczne, chwile. Na zawsze w naszych sercach" - czytamy.

Przyczyna śmierci rapera nie została ujawniona. Wkrótce rodzina zmarłego opublikuje w tej sprawie oświadczenie. Pod postem fani żegnają zmarłego rapera.

Bezczel urodził się 18 stycznia 1984 w Białymstoku. Był członkiem białostockiego zespołu hip-hopowego Fabuła. W swojej karierze współpracował m.in. z takimi przedstawicielami sceny hip-hopowej jak: Peja, Kobra, Ten Typ Mes, czy Chada.