Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Lista Przebojów Radia ZET: Michał Szpak triumfalnie wraca na szczyt

22.01.2018 13:14

Tym razem Edyta Górniak musiała uznać wyższość nowego singla Michała Szpaka. Po raz kolejny „Don’t Poison Your Heart” znalazło się na samym szczycie Listy Przebojów Radia ZET.

Lista Przebojów Radia ZET: Michał Szpak triumfalnie wraca na szczyt fot. Youtube (MichalszpakVevo)

„Don’t Poison Your Heart” po raz kolejny na szczycie Listy Przebojów Radia ZET. Utwór zapowiada nowy album Michała, którego premierę zaplanowano na wiosnę 2018 roku. Piosenka opowiada o hejcie i kłamstwie, które szerzą się każdego dnia w internecie.

— Nasze naturalne „światło” — nasza życiowa aura zostają zaburzone, jesteśmy coraz częściej poirytowani, rozdrażnieni oraz zmęczeni zalewem fałszu i nienawiści w sieci. Warto znaleźć w sobie siłę, by zwalczać w sobie tę „truciznę” — hejt i fake — truciznę XXI wieku — mówi wokalista.

Twórcami kompozycji są Andy Palmer i Kamil Varen. Oficjalny teledysk obejrzano już niemal 2,5 miliona razy.

Dobre wyniki Luisa Fonsiego, Demi Lovato i Eminema

Cały czas świetnie radzi sobie singiel Luisa Fonsiego i Demi Lovato „Echame La Culpa”, który znalazł się na 3. miejscu. Słuchaczom Radia ZET coraz bardziej podoba się także solowy utwór wspomnianej Lovato. Piosenka „Tell Me Your Love Me” zaliczyła awans o 4 pozycje i wskoczyła na 12. miejsce.

Jeszcze lepszy wynik osiągnął nowy singiel Eminema „River”, w którym gościnnie pojawia się Ed Sheeran. Kawałek awansował aż o 6 pozycji w górę i jest już na 14. miejscu.

Poczekalnia

Cały czas możesz głosować na utwory, które znajdują się w poczekalni. Znajdziesz tam m.in. „Między nami” Blue Cafe, „For You” Rity Ory i Liama Payne’a czy „Go High” Kelly Clarkson. Kliknij tutaj, aby oddać głos i zobaczyć ostatnie zestawienie.

Kolejne notowanie Listy Przebojów Radia ZET już w najbliższą sobotę od godz. 20:00. Poprowadzi je oczywiście Marcin Łukasik. Słuchaj audycji, aby sprawdzić, czy twój ulubiony artysta trafił na sam szczyt.

RadioZET.pl/PK

Oceń