Zamknij

Michał Szczygieł i Chiara Grispo we wspólnej piosence „Since You Left Me” [WIDEO]

Redakcja
27.08.2018 16:21
Michał Szczygieł Chiara Grispo
fot. Youtube (Ego Italy)

Michał Szczygieł wszedł w świat muzyki mocnym krokiem. Jego debiutancki singiel „Nic Tu Po Mnie” cieszy się dużą popularnością. Pora na kolejny projekt. Młody artysta pojawił się właśnie w nowej wersji piosenki „Since You Left Me” Chiary Grispo, popularnej włoskiej wokalistki.

Michał Szczygieł i Chiara Grispo w piosence „Since You Left Me”

Michał Szczygieł i Chiara Grispo we wspólnej piosence. Młodzi artyści zaprezentowali kompozycję „Since You Left Me”. Do sieci trafił także oficjalny teledysk promujący utwór. Klip nagrywano w Warszawie. Można zobaczyć w nim m.in. centrum miasta, bulwary wiślane, okolice Centrum Nauki Kopernik czy most Świętokrzyski.

Michał Szczygieł dał się bliżej poznać jako uczestnik ósmej edycji „The Voice of Poland”. Młody artysta z Nowej Wsi dotarł do samego finału programu. Kilka miesięcy temu zaprezentował swój debiutancki singiel  „Nic Tu Po Mnie”, który cieszy się dużą popularnością wśród słuchaczy. Oficjalny teledysk obejrzano ponad 14 milionów razy.

Chiara Grispo to 21-letnia piosenkarka pochodząca z okolic Wenecji. Już od najmłodszych lat interesowała się muzyką. Jako nastolatka zaczęła współpracę z Disney Channel. W 2016 roku udzieliła głosu głównej bohaterce filmu animowanego „Vaiana: Skarb oceanu”. Śpiewa zarówno po włosku, jak i angielsku.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK