Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Michał Szczygieł debiutuje. Pierwszy teledysk finalisty „The Voice of Poland” [WIDEO]

07.03.2018 13:12

Michał Szczygieł, finalista ósmej edycji „The Voice of Poland”, prezentuje pierwszy singiel „Nic tu po mnie”. W sieci pojawił się właśnie oficjalny teledysk promujący utwór. Słuchacze Radia ZET mieli dziś okazję usłyszeć piosenkę po raz pierwszy po godz. 12:00.

Michał Szczygieł fot. mat. prasowe

Debiutancki singiel Michała Szczygła z „The Voice of Poland”

„Nic tu po mnie” to pierwszy utwór finalisty ósmej edycji „The Voice of Poland”. Piosenka łączy w sobie popowe dźwięki i brzmienia reggae. Singiel powstał we współpracy m.in. z Patrykiem Kumorem i Michałem Pietrzakiem.

Debiutancki teledysk Michała Szczygła wyreżyserowali Adrian Choduń i Jakub Obuch z Paradox Media.

Michał Szczygieł w „The Voice of Poland”

Michał Szczygieł dał się bliżej poznać jako uczestnik ósmej edycji „The Voice of Poland”. Młodemu artyście udało się pod okiem Andrzeja Piasecznego dotrzeć do ścisłego finału, w którym zajął ostatecznie 3. miejsce.

Do programu zgłosił się dość przypadkowo. Zdecydował się wziąć udział w precastingu podczas podróży do Warszawy kilkanaście miesięcy temu.

— Traktowałem to jako zabawę, krótką przygodę i spojrzenie na takie przedsięwzięcie od wewnątrz. Jak się później okazało, ta jednodniowa przygoda zamieniła się w półroczną podróż, wokół wszystko się kręciło. Tak zostałem finalistą „The Voice of Poland 8”, a teraz wydaję swój singiel — opowiada Michał.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

Rozlicz PIT i pomóż dzieciom z Fundacji Radia ZET. Ściągnij darmowy program

RadioZET.pl/PK

Oceń