Zamknij

Michał Szczygieł debiutuje. Pierwszy teledysk finalisty „The Voice of Poland” [WIDEO]

Redakcja
07.03.2018 13:12
Michał Szczygieł
fot. mat. prasowe

Michał Szczygieł, finalista ósmej edycji „The Voice of Poland”, prezentuje pierwszy singiel „Nic tu po mnie”. W sieci pojawił się właśnie oficjalny teledysk promujący utwór. Słuchacze Radia ZET mieli dziś okazję usłyszeć piosenkę po raz pierwszy po godz. 12:00.

Debiutancki singiel Michała Szczygła z „The Voice of Poland”

„Nic tu po mnie” to pierwszy utwór finalisty ósmej edycji „The Voice of Poland”. Piosenka łączy w sobie popowe dźwięki i brzmienia reggae. Singiel powstał we współpracy m.in. z Patrykiem Kumorem i Michałem Pietrzakiem.

Debiutancki teledysk Michała Szczygła wyreżyserowali Adrian Choduń i Jakub Obuch z Paradox Media.

Michał Szczygieł w „The Voice of Poland”

Michał Szczygieł dał się bliżej poznać jako uczestnik ósmej edycji „The Voice of Poland”. Młodemu artyście udało się pod okiem Andrzeja Piasecznego dotrzeć do ścisłego finału, w którym zajął ostatecznie 3. miejsce.

Do programu zgłosił się dość przypadkowo. Zdecydował się wziąć udział w precastingu podczas podróży do Warszawy kilkanaście miesięcy temu.

— Traktowałem to jako zabawę, krótką przygodę i spojrzenie na takie przedsięwzięcie od wewnątrz. Jak się później okazało, ta jednodniowa przygoda zamieniła się w półroczną podróż, wokół wszystko się kręciło. Tak zostałem finalistą „The Voice of Poland 8”, a teraz wydaję swój singiel — opowiada Michał.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

Rozlicz PIT i pomóż dzieciom z Fundacji Radia ZET. Ściągnij darmowy program

RadioZET.pl/PK