Zamknij

Michał Szczygieł wydaje debiutancką płytę. Środowa premiera singla „Noga na gaz” i Q&A na Facebooku

16.06.2021 08:53
Michał Szczygieł
fot. mat. prasowe / Dagmara Szewczuk

Michał Szczygieł już w ten piątek wyda debiutancką płytę „Tak jak chcę”. Album będzie promował m.in. nowy singiel „Noga na gaz”, którego premiera odbędzie się już w środę po godz. 11:30 w Radiu ZET. Artysta pojawi się jako gość w programie „Siła Muzyki”, a tuż po premierze weźmie udział także w specjalnej sesji Q&A na naszym Facebooku, podczas której będziecie mogli zadawać mu pytania. Śledźcie profil Radia ZET już po 11:30!

Michał Szczygieł debiutuje ze swoją pierwszą płytą. Album „Tak jak chcę” ukaże się już 18 czerwca i znajdzie się na nim jedenaście piosenek, w tym dobrze znane hity „Nic tu po mnie” i „Spontan”.

Michał Szczygieł i nowy singiel „Noga na gaz”. Środowa premiera w Radiu ZET

Tuż przed premierą płyty Michał Szczygieł zaprezentuje słuchaczom Radia ZET nowy singiel „Noga na gaz”, który będzie kolejną zapowiedzią długo wyczekiwanego albumu.

Nad krążkiem artysta współpracował z dwoma popularnymi duetami producenckimi: Hotel Torino (Dominic Buczkowski-Wojtaszek & Patryk Kumór) i Undersealevel Music (Szymon Frąckowiak & Jakub Laszuk).

Jak czytamy w zapowiedzi, debiutancka płyta Michała Szczygła będzie utrzymana w klimacie nowoczesnego popu. Nie zabraknie więc mieszanki różnych stylów – od dynamicznych, tanecznych i klubowych hitów, przez bujające produkcje z elementami urban, aż po ballady oparte na gitarowych brzmieniach.

Michał Szczygieł Noga na gaz
fot. mat. prasowe

Tracklista:

1. Tak jak chcę
2. Nie ma co płakać
3. Spontan
4. Jakby co
5. Więcej
6. Noga na gaz
7. Nic tu po mnie
8. Nie mamy nic
9. To będzie dobry dzień
10. Dłonie
11. Spontan akustycznie (Bonus Track)

Sesja Q&A z Michałem Szczygłem na Facebooku Radia ZET

W związku z premierą singla „Noga na gaz” i płyty „Tak jak chcę” Michał Szczygieł chce spotkać się wirtualnie ze swoimi fanami i słuchaczami Radia ZET. Już w środę po godz. 11:30 artysta weźmie udział w specjalnej sesji Q&A na naszym profilu na Facebooku, gdzie odpowie na pytania internautów.

RadioZET.pl/mat.prasowe