Zamknij

Michał Szpak zaśpiewał „Ave Maria” w kościele. Wystąpił na ślubie przyjaciela [WIDEO]

Piotr Krajewski
17.07.2019 10:53
Michał Szpak Ave Maria występ w kościele na ślubie przyjaciela hitem internetu wideo
fot. Piotr Matusewicz/East News

Michał Szpak zaśpiewał pieśń „Ave Maria” na ślubie swojego przyjaciela i po raz kolejny udowodnił, że ma niesamowity głos. Nagranie z kościoła bije rekordy popularności w sieci. Internauci zachwycają się talentem Michała Szpaka.

Michał Szpak śpiewa „Ave Maria” w kościele. Występ na ślubie przyjaciela

Michał Szpak wystąpił ostatnio w kościele, gdzie zaśpiewał słynną pieśń „Ave Maria”. Artysta wykonał ją podczas ślubu swojego przyjaciela Kamila Czapli, z którym wspólnie występował przed laty w zespole Whiplash.

>> Michał Szpak występował kiedyś w zespole hardrockowym Whiplash. Był nastolatkiem! [WIDEO]

Fragment występu na chórze kościoła opublikował sam Michał Szpak w mediach społecznościowych. Trzeba przyznać, że po raz kolejny wokalista zaskoczył fanów niesamowitym głosem na żywo. Świetnie poradził sobie z niełatwą pieśnią. Nic więc dziwnego, iż internauci zachwycają się jego wokalnym talentem.

„Fenomenalne wykonanie. Bardzo emocjonalne, bo dla przyjaciela”, „wielki talent”, „To było bezbłędne”, „fenomen” — piszą fani.

Okazuje się, że to nie pierwszy raz, kiedy Michał Szpak śpiewa „Ave Maria” w kościele. W internecie można znaleźć dłuższe nagranie z 2011 roku. Wideo obejrzano ponad 1,2 miliona razy w serwisie YouTube.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK