Zamknij

Michał Szpak i singiel „King Of The Season”. Nowy teledysk w sieci! [WIDEO]

Redakcja
26.06.2018 11:52
Michał Szpak
fot. Youtube (MichalszpakVevo)

Michał Szpak zaprezentował teledysk do nowego singla „King Of The Season”, który zapowiada jego drugi studyjny album. Długo wyczekiwana płyta artysty ukaże się już we wrześniu.

Michał Szpak — King Of The Season. Nowy teledysk

„King Of The Season” to nowy singiel Michała Szpaka, który jest kolejną zapowiedzią jego drugiej, niezatytułowanej jeszcze płyty. Wiadomo, że album ukaże się już we wrześniu.

Zobacz także

W sieci pojawił się właśnie utrzymany w minimalistycznym klimacie teledysk do „King Of The Season”. Piosenka łączy w sobie muzykę popową z bluesem i rockiem.

Przypomnijmy, że pierwszym singlem promującym nową płytę Michała Szpaka był świetnie przyjęty przez słuchaczy Radia ZET utwór „Don’t Poison Your Heart”. Piosenka wielokrotnie zdobywała szczyt „Listy Przebojów Radia ZET”.

Michał Szpak jest jednym z najpopularniejszych polskich artystów młodego pokolenia. Jego kariera rozwija się z roku na rok: sukcesy na opolskim festiwalu (m.in. Grand Prix Publiczności w 2016 roku), platyna za debiutancki album „Byle Być Sobą”, wysokie 8. miejsce w Konkursie Piosenki Eurowizji z utworem „Color of Your Life” i praca jako trener w „The Voice of Poland”. Właśnie potwierdzono, że Szpak będzie jurorem także w dziewiątej edycji programu.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK