Zamknij

The Voice of Poland: Michał Szpak komentuje wyniki finału i mówi o Natalii Zastępie

Redakcja
03.12.2018 15:45
The Voice of Poland
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/East News

W sobotę zakończyła się dziewiąta edycja „The Voice of Poland”. Michał Szpak był trenerem Natalii Zastępy, która zajęła ostatecznie 2. miejsce. W rozmowie z Interią artysta skomentował sobotnie wyniki i nawiązał do przyszłości swojej podopiecznej.

The Voice of Poland: Michał Szpak komentuje wyniki finału

Nie od dziś wiadomo, że uczestnicy z drużyny Michała Szpaka radzą sobie świetnie w programie „The Voice of Poland”. Jego podopieczna Marta Gałuszewska wygrała ósmą edycję show, a w sobotę Natalia Zastępa zajęła 2. miejsce.

Zobacz także

Tuż po finale „The Voice of Poland” artysta udzielił wywiadu dla Interii. Został zapytany m.in. o wyniki dziewiątej edycji. Przyznał, że każdy uczestnik finału jest tak naprawdę zwycięzcą.

Myślę, że to najszczęśliwszy dzień nie tylko w życiu uczestników, ale też w naszym. Razem z Patrycją udało nam się dojść do finału. To jest taki etap programu, gdzie wygrana ma oczywiście wielkie znaczenie, ale to te dwie osoby są wygrane. Doszły do finału i myślę, że zasłużyły, aby się w nim znaleźć — stwierdził Michał Szpak.

Dodał także, że jego podopieczna Natalia Zastępa nie czuje się przegraną, a końcowe miejsce to tylko znaczek na papierze. Wszystko teraz zależy od samych uczestników i ich kolejnych kroków. Przypomnijmy, że dziewczyna zaprezentowała już pierwszy singiel „Za późno”.

Teraz trzeba wykorzystać ten moment, obrać odpowiednią ścieżkę muzyczną. Oni zaczęli już to robić. Każdy z nich ma teledysk i singiel — powiedział Michał Szpak i nawiązał do przyszłości Natalii: — Z tego, co wiem, to jej materiał jest już w dużej mierze nagrany. Dowiedziałem się w międzyczasie, że jest wiolonczelistką. To wszystko nie wzięło się znikąd. To kobieta, która posiada ogromny talent. Wie, czego chce i chce dzielić się tym ze światem.

Przypomnijmy, że dziewiątą edycję „The Voice of Poland” wygrał Marcin Sójka. W wielkim finale uczestnik z drużyny Patrycji Markowskiej pokonał Natalię Zastępę, Anię Deko i Maksymiliana Kwapienia. Zwycięzca podpisał kontrakt płytowy oraz otrzymał czek o wartości 50 tysięcy złotych. 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK