Zamknij

Michał Szpak debiutuje w filmie. Zobacz fragment "To musi być miłość” z udziałem muzyka

03.11.2021 13:22
Michał Szpak
fot. ANETA ZUREK / POLSKA PRESS/Polska Press/East News

Michał Szpak wkrótce zadebiutuje na dużym ekranie. Artysta pojawi się w filmie "To musi być miłość". W sieci pojawił się fragment produkcji z udziałem muzyka.

Michał Szpak to jeden z najbardziej charakterystycznych muzyków młodego pokolenia. Artysta stawia na mocny wizerunek, który idealnie uzupełnia jego wokalny talent. Już niedługo piosenkarz zadebiutuje na dużym ekranie.

Michał Szpak zadebiutuje na dużym ekranie

Już 5 listopada na ekrany kin wejdzie "To musi być miłość” – pierwsza komedia romantyczna tej jesieni, która opowiada o trzech siostrach i ich miłosnych perypetiach. W filmie wyreżyserowanym przez Michała Rogalskiego, obok takich gwiazd jak Małgorzata Kożuchowska czy Tomasz Karolak, zobaczymy Michała Szpaka.

Michał Szpak zdecydował się na udział w filmie pod wpływem scenariusza Agnieszki Pilaszewskiej, w którym się zakochał. Artysta wystąpił w scenie, w której, oprócz niego, zobaczymy m.in.: Macieja Rocka, Karolinę Szymczak, a także główne postaci filmu, które zagrali: Tomasz Karolak, Ina Sobala, Anna Smołowik, Mateusz Rusin i Rafał Królikowski. Losy wszystkich bohaterów przecinają się podczas eventu, który swoim występem dopełnia Michał Szpak.

Wykonany w akustycznej wersji utwór "Po niebo” doskonale oddaje klimat romantycznej komedii "To musi być miłość”, która opowiada o tym, że cuda się zdarzają, a miłość to najpotężniejsze uczucie na świecie, mogące wszystko przezwyciężyć.

Tomasz Karolak komentuje film słowami:

Niezależnie od tego, kim jesteśmy, gdy znajdziemy się na drodze miłości, potrafimy o nią walczyć ze wszystkich sił. Ten film uczy, jak to robić i przypomina o tym, że warto ten wysiłek podjąć. Wierzę, że bohaterowie „To musi być miłość” dostarczą widzom nie tylko śmiechu i wzruszeń, ale także przypomną im, co jest tak naprawdę ważne w codziennym życiu.

W "To musi być miłość” zobaczymy również Ilonę Ostrowską, Jana Englerta i Małgorzatę Zajączkowską.

"To musi być miłość". O czym jest film? [ZWIASTUN]

Akcja filmu rozgrywa się w magicznym czasie między Świętami Bożego Narodzenia a Nowym Rokiem. Miłosne zawirowania sprowadzają trzy siostry do nastrojowego Sopotu, gdzie w ramach rodzinnych obrad muszą zdecydować, co dalej z ich życiem romantycznym. Choć pobyt rozpoczynają na kanapie, w stylu Bridget Jones, muszą szybko ustalić plan działania, bo ich faceci właśnie przyjechali do miasta błagać o drugą szansę.

Jednak, aby odzyskać zaufanie sióstr, będą musieli odpokutować swoje grzeszki i ponownie zdobyć ich serca. Czy im się to uda? „To musi być miłość” jest przede wszystkim pełną humoru i wzruszeń komedią romantyczną, ale także uniwersalną opowieścią o sile więzów rodzinnych i niesamowitej mocy prawdziwej przyjaźni.