Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Lista Przebojów Radia ZET: Wielki sukces Michała Szpaka i jego nowego singla

11.12.2017 09:59

Dopiero co debiutował, a już jest na samym szczycie. Wystarczyły jedynie dwa notowania, aby nowy singiel Michała Szpaka znalazł się na pierwszym miejscu Listy Przebojów Radia ZET. Świetny debiut w zestawieniu zaliczyła Edyta Górniak i jej „Andromeda”.

Lista Przebojów Radia ZET: Wielki sukces Michała Szpaka i jego nowego singla fot. mat. prasowe

„Don’t Poison Your Heart” na szczycie Listy Przebojów Radia ZET. Michałowi Szpakowi udało się pokonać świetnie radzącego sobie ostatnio Eda Sheerana, którego singiel „Perfect” cieszy się ogromną popularnością na całym świecie.

Utwór zapowiada nowy album Michała, którego premierę zaplanowano na wiosnę 2018 roku. Piosenka opowiada o hejcie i kłamstwie, które szerzą się każdego dnia w internecie.

- Nasze naturalne „światło” – nasza życiowa aura zostają zaburzone, jesteśmy coraz częściej poirytowani, rozdrażnieni oraz zmęczeni zalewem fałszu i nienawiści w sieci. Warto znaleźć w sobie siłę, by zwalczać w sobie tę „truciznę” – hejt i fake – truciznę XXI wieku – mówi wokalista.

Twórcami kompozycji są Andy Palmer i Kamil Varen.

Luis Fonsi coraz wyżej i kilka nowości

Utwór „Echame La Culpa” jest uważany przez wielu za następcę słynnego „Despacito”. Nowa kompozycja Luisa Fonsi i Demi Lovato staje się coraz popularniejszy wśród słuchaczy Radia ZET. Piosenka awansowała aż o 9 pozycji i znajduje się już na 6. miejscu.

W najnowszym notowaniu pojawiło się też kilka nowości. Świetny debiut zaliczyła Edyta Górniak i jej singiel „Andromeda”, który znalazł się na 7. miejscu. Po raz pierwszy na liście znalazły się także utwory „Miss You” Louisa Tomlinsona (10. miejsce) oraz „Idealnie” Sound’n’Grace (14. miejsce).

Poczekalnia

Cały czas możesz głosować na utwory, które znajdują się w poczekalni. Znajdziesz tam m.in. „Tell Me You Love Me” Demi Lovato, „Między nami” Blue Cafe czy „You Make It Feel Like Christmas” Gwen Stefani. Kliknij tutaj, aby oddać głos i zobaczyć ostatnie zestawienie.

Kolejne notowanie Listy Przebojów Radia ZET już w najbliższą sobotę od godz. 20:00. Poprowadzi je oczywiście Marcin Łukasik. Słuchaj audycji, aby sprawdzić, czy Twój ulubiony artysta trafił na sam szczyt.

RadioZET.pl/PK

Oceń