Zamknij

Lista Przebojów Radia ZET: Nie ma mocnych na Michała Szpaka. Kolejny tydzień na szczycie

Redakcja
18.12.2017 10:15
Lista Przebojów Radia ZET: Nie ma mocnych na Michała Szpaka. Kolejny tydzień na szczycie
fot. Youtube (MichalszpakVevo)

Nowy singiel Michała Szpaka został niezwykle ciepło przyjęty przez słuchaczy Radia ZET. Po raz drugi z rzędu „Don’t Poison Your Heart” znalazło się na samym szczycie naszej listy przebojów. Coraz lepiej radzi sobie też Edyta Górniak i jej kompozycja „Andromeda”.

„Don’t Poison Your Heart” po raz drugi na szczycie Listy Przebojów Radia ZET. Utwór zapowiada nowy album Michała, którego premierę zaplanowano na wiosnę 2018 roku. Piosenka opowiada o hejcie i kłamstwie, które szerzą się każdego dnia w internecie.

- Nasze naturalne „światło” – nasza życiowa aura zostają zaburzone, jesteśmy coraz częściej poirytowani, rozdrażnieni oraz zmęczeni zalewem fałszu i nienawiści w sieci. Warto znaleźć w sobie siłę, by zwalczać w sobie tę „truciznę” – hejt i fake – truciznę XXI wieku – mówi wokalista.

Twórcami kompozycji są Andy Palmer i Kamil Varen. W ciągu niecałego miesiąca oficjalny teledysk obejrzano ponad 1,5 miliona razy.

Edyta Górniak coraz wyżej

Fani Michała Szpaka nie mogą jednak spać spokojnie. Coraz lepiej na Liście Przebojów Radia ZET radzi sobie też „Andromeda” Edyty Górniak. Piosenka zaliczyła awans aż o 5 pozycji i znajduje się już na 2. miejscu.

Utwór łączy w sobie nowoczesną popową produkcję ze zjawiskowym wokalem Edyty Górniak, za który pokochały ją miliony Polaków. Artystka stworzyła swoje najnowsze dzieło przy współpracy ze słynnym producentem Donatanem, autorem m.in. przeboju „My Słowianie”. Za tekst odpowiedzialna jest dobrze znana Cleo.

Poczekalnia

Cały czas możesz głosować na utwory, które znajdują się w poczekalni. Znajdziesz tam m.in. „Tell Me You Love Me” Demi Lovato, „Hold Me Tight Or Don't” Fall Out Boy czy „You Make It Feel Like Christmas” Gwen Stefani. Kliknij tutaj, aby oddać głos i zobaczyć ostatnie zestawienie.

Kolejne notowanie Listy Przebojów Radia ZET już w najbliższą sobotę od godz. 20:00. Poprowadzi je oczywiście Marcin Łukasik. Słuchaj audycji, aby sprawdzić, czy Twój ulubiony artysta trafił na sam szczyt.

RadioZET.pl/PK