Zamknij

Michał Szpak z siostrą Marleną w operowym hicie Ariany Grande i Andrei Bocellego [WIDEO]

Redakcja
06.02.2018 15:51
Michał Szpak z siostrą Marleną w operowym hicie Ariany Grande i Andrei Bocellego [WIDEO]
fot. VIPHOTO/EAST NEWS

Najnowsze tournée autora hitu „Don’t Poison Your Heart” to bez wątpienia jedno z najciekawszych wydarzeń tegorocznej zimy. Artysta koncertuje obecnie po całym kraju razem ze swoją siostrą Marleną, która jest śpiewaczką operową. Podczas ich wspólnych występów możemy podziwiać Michała w różnych, często niespodziewanych odsłonach. Ostatnio zmierzył się z operowym utworem „E Più Ti Penso”.

Takiego Michała Szpaka jeszcze nie mieliśmy okazji usłyszeć. W trakcie bydgoskiego koncertu — w ramach tournée „CLASSICA TOUR” — artysta w duecie ze swoją siostrą zaprezentował nietypowy dla siebie cover. Nagranie z występu zbiera mnóstwo pozytywnych komentarzy w sieci.

Rodzeństwo zaśpiewało utwór „E Più Ti Penso” Andrei Bocellego i Ariany Grande, który znalazł się na piętnastym albumie słynnego włoskiego tenora. Piosenka została napisana przez samego Ennio Morricone — legendę muzyki filmowej. 

„CLASSICA TOUR”: trzy miesiące pełne koncertów

Okres tuż przed wydaniem drugiej płyty zapowiada się u Michała Szpaka bardzo intensywnie. Wspólna trasa z siostrą Marleną, śpiewaczką operową, obejmie największe polskie miasta.

Między lutym a kwietniem para muzyków odwiedzi m.in. Szczecin, Katowice, Poznań, Gdańsk, Warszawę i Kraków.

Lista Przebojów Radia ZET: głosuj na „Don't Poison Your Heart”

Najnowszy singiel Michała Szpaka wciąż świetnie radzi sobie na naszej listy przebojów. Chcesz, aby „Don't Poison Your Heart” znalazło się po raz kolejny na szczycie zestawienia? Na stronie RadioZET.pl cały czas można oddawać głosy.

Kolejne notowanie Listy Przebojów Radia ZET już w najbliższą sobotę od godz. 20:00. Poprowadzi je oczywiście Marcin Łukasik.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK