Zamknij

Michał Szpak i Paulina Biernat są parą? Ich nowe zdjęcie wywołało plotki

Piotr Krajewski
11.06.2019 11:08
Michał Szpak i Paulina Biernat są parą nowe zdjęcie wywołało plotki
fot. TRICOLORS/East News

Michał Szpak rzadko dzieli się swoim życiem prywatnym. Artysta zrobił jednak wyjątek i opublikował na Instagramie dość intymne zdjęcie z tancerką Pauliną Biernat, z którą występował w „Tańcu z gwiazdami”. Fotografia natychmiast wywołała poruszenie w sieci. Niektórzy internauci twierdzą, że Michał Szpak i Paulina Biernat są parą.

Michał Szpak i Paulina Biernat są parą?

Michał Szpak i Paulina Biernat są parą? Takie spekulacje pojawiły się po opublikowaniu przez artystę zdjęcia na Instagramie. Czarno-biała fotografia przedstawia wokalistę i siedzącą na jego kolanach tancerkę w dość intymnej pozie.

Życie prywatne Michała Szpaka od dawna budzi wiele emocji, więc nic dziwnego, że wspomniane zdjęcie zaintrygowało wielu internautów.

„Ładna z Was para, pasujecie do siebie”, „mam nadzieję, że to zdjęcie oznacza związek, a nie zamieszanie nam w gowach” — piszą internauci.

Część fanów Michała Szpaka zwraca jednak uwagę na fakt, że para zna się już od długiego czasu i artysta wspominał niejednokrotnie, iż łączy ich jedynie wielka przyjaźń.

W 2011 roku Paulina Biernat była partnerką Michała Szpaka w „Tańcu z gwiazdami”. W ostatniej edycji programu tancerka występowała wspólnie z Qczajem. Para odpadła w szóstym odcinku.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

Michał Szpak i Paulina Biernat
fot. TRICOLORS/East News

RadioZET.pl/PK