Zamknij

Michał Szpak wybrał swój ulubiony wakacyjny przebój. To wielki hit lat 80.

Redakcja
06.08.2018 12:48
Michał Szpak
fot. VIPHOTO/EAST NEWS

Tegoroczne lato jest dla Michała Szpaka niezwykle pracowite. Mnóstwo koncertów, przygotowania do wydania nowej płyty, nagrania do 9. edycji „The Voice of Poland”. W najnowszym wywiadzie Michał zdradził, jaka piosenka jest jego ulubionym wakacyjnym przebojem.

Michał Szpak wybrał swój ulubiony wakacyjny przebój

Trudno wyobrazić sobie lato bez wakacyjnych utworów pełnych pozytywnej energii i gorącego klimatu. Nie masz jeszcze swojego przeboju tegorocznych wakacji? Zobacz listę 15 najciekawszych hitów lata 2018.

QUIZ: Hity lata 2018. Jak dobrze znasz wakacyjne przeboje?

W wywiadzie dla „Pytania na śniadanie” Michał Szpak zdradził przed kamerą, jaka znana piosenka jest jego ulubionym letnim hitem. Okazuje się, że to legendarny już przebój „Sunshine Reggae” z 1983 roku, który stworzyła grupa Laid Back. Dziś utwór ten jest jednym z największych klasyków muzyki reggae.

Michał Szpak w The Voice of Poland 9

Michał Szpak po raz kolejny zostanie trenerem w programie „The Voice of Poland”. 9. edycja rusza już 1 września. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany o godz. 20:05 w TVP2.

Przypomnijmy, że Michał Szpak zadebiutował jako juror w „The Voice of Poland” w 2017 roku. Jego podopieczna Marta Gałuszewska wygrała cały 8. sezon.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/tvp.pl/PK