Zamknij

Michał Szpak jako dziecko. Jego stare zdjęcie z dzieciństwa trafiło do internetu [FOTO]

Piotr Krajewski
03.07.2019 10:25
Michał Szpako jako dziecko stare zdjęcie z dzieciństwa foto
fot. KFP/REPORTER/East News

Michał Szpak w młodości śpiewał w jednym z chórów w swoim rodzinnym Jaśle. Starym zdjęciem z dzieciństwa pochwalił się ostatnio inny znany artysta z tego miasta — Ralph Kamiński. Muzycy znają się od najmłodszych lat. Jak Michał Szpak wyglądał jako dziecko? Aż trudno go rozpoznać.

Michał Szpak jako dziecko. ZDJĘCIE z dzieciństwa

Zdjęcie Michała Szpaka z dzieciństwa trafiło do internetu. Starą fotografię z gwiazdorem opublikował na Instagramie muzyk Ralph Kaminski, który podobnie jak Szpak pochodzi z Jasła na Podkarpaciu. Okazuje się, że artyści znają się od bardzo dawna i wspólnie stawiali pierwsze kroki w muzyce. Byli członkami chóru.

Michał Szpak i ja śpiewaliśmy w chórze na SZOŁ w kościele! Pani Ewa (moja pierwsza instruktorka śpiewu) pokazała mi to znalezisko — napisał Ralph Kaminski pod grupowym zdjęciem z pozostałymi członkami chóru.

Jak wyglądał Michał Szpak jako dziecko? Wcale nie jest łatwo go rozpoznać. Wygląda jednak na to, że już w młodości artysta czuł się dobrze w długich i gęstych włosach. Na starym zdjęciu możemy zobaczyć Michała Szpaka w dłuższej fryzurze, która przypomina nieco obecne uczesanie wokalisty.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK