Zamknij

Michał Szpak o swoim udziale w „X Factor”. Minęło już 7 lat! [WIDEO]

Redakcja
04.06.2018 12:33
Michał Szpak X Factor
fot. Youtube (Heaven)

Udział Michała Szpaka w programie „X Factor” był szeroko komentowany w polskich mediach. W 2011 roku młodemu artyście udało się dotrzeć do samego finału, a jego castingowy występ wywołał sporo emocji wśród widzów. W jednym z ostatnich wywiadów Michał Szpak nawiązał do tamtych czasów.

Michał Szpak o udziale w „X Factor”

Michał Szpak rozpoczął muzyczną karierę od udziału w pierwszej polskiej edycji programu „X Factor”, którą wyemitowano w 2011 roku. 20-letni wówczas uczestnik wywołał niemałe kontrowersje swoim wizerunkiem.

Jego castingowy występ z legendarną piosenką „Dziwny jest ten świat” Czesława Niemena zrobił ogromne wrażenie na widzach i jurorach, którzy początkowo jednak nie byli przekonani do Michała Szpaka. Wygląd artysty mocno krytykowała chociażby Maja Sablewska. Siedem lat od udziału w „X Factorze” Michał opowiedział „Dzień Dobry TVN”, jak wspomina tamte czasy.

To był wspaniały czas — skomentował Michał Szpak i nawiązał do ogromnej krytyki jego wizerunku w tamtych latach: — Publika myślała, że jest to wykreowana postać, a ja po prostu taki byłem. Nikt nie był w stanie mnie poznać wcześniej i nie wiedział, jak wyglądałem. Na szczęście, czas doprowadził do tego, iż ludzie zrozumieli, że tak nie jest.

Potwierdził, że mimo wielu krytycznych uwag ze strony Mai Sablewskiej, artysta ma dziś z nią dobry kontakt. Przyznał także, iż czas od udziału w „X Factorze” upłynął mu bardzo szybko.

To jest fascynujące. Mam nadzieję, że to, co robię, jest dobre i nie krzywdzę tym ludzi, a przekazuję im dobre emocje — stwierdził Szpak.

Nowa płyta Michała Szpaka

Michał Szpak przygotowuje się do wydania swojego drugiego albumu, który promują single „Don’t Poison Your Heart” i „King Of The Season”. Niedawno artysta potwierdził oficjalną datę premiery płyty — ukaże się ona 7 września.

Przypomnijmy, że Michał Szpak po raz kolejny będzie trenerem w The Voice of Poland. Dziewiąta edycja programu najprawdopodobniej zadebiutuje w jesiennej ramówce TVP.

RadioZET.pl/dziendobry.tvn.pl/PK