Zamknij

Michał Szpak kończy 30 lat. Nie uwierzysz, jak wyglądał jako mały chłopiec [FOTO]

26.11.2020 10:55
Michał Szpak
fot. VIPHOTO/East News

Michał Szpak kończy 30 lat. Z okazji 30. urodzin popularnego wokalisty i jurora „The Voice of Poland” przypominamy jego stare zdjęcie z przyszłości. Tak Michał Szpak wyglądał jako mały chłopiec.

Michał Szpak to jedna z najbarwniejszych postaci w polskiej branży muzycznej. Obecnie wokalista trenuje uczestników w dziewiątej edycji programuThe Voice of Poland.

26 listopada Michał Szpak obchodzi 30. urodziny. Jesteście ciekawi, jak artysta wyglądał w przeszłości, zanim stał się sławną osobą? Poniżej możecie zobaczyć jego zdjęcie z dzieciństwa.

Michał Szpak padł ofiarą oszustów. Ostrzega przed fałszywymi konkursami: "To nie ja"

Michał Szpak kończy 30 lat. Tak wyglądał jako mały chłopiec [FOTO]

Michał Szpak kończy 30 lat. Dziś wokalista słynie z niesamowitego wokalu, zaskakujących strojów i długich loków. Nie zawsze jednak tak było.

W dzieciństwie Michał Szpak wyglądał zupełnie inaczej. Od czasu do czasu artysta lubi się dzielić z fanami uroczymi fotografiami z przeszłości. Kilka lat temu opublikował zdjęcie z czasów szkolnych. Okazuje się, że jako mały chłopiec Michał Szpak miał dużo krótsze włosy. Poznalibyście go?

30. urodziny Michała Szpaka. Wokalista miał kiedyś swój zespół

Michał Szpak robi obecnie karierę solową, ale jeszcze niedawno reprezentant Polski na Eurowizji 2016 miał swój własny zespół.

W czasach liceum Michał Szpak założył wraz z kolegą ze szkoły grupę Whiplash. Muzycy grali razem m.in. hard rocka. Choć nigdy nie wydali oficjalnie żadnej piosenki, w internecie nie brakuje nagrań z występów Whiplash.

13-letni Michał Szpak udziela wywiadu. Stare nagranie wyciekło do internetu [WIDEO]