Zamknij

Michał Szpak ma problemy ze zdrowiem? Opublikował niepokojące zdjęcie

Redakcja
16.11.2018 11:24
Michał Szpak
fot. VIPHOTO/EAST NEWS

W czwartek Michał Szpak opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z gabinetu lekarskiego. Artysta miał założoną maskę tlenową. Fotografia mocno zaniepokoiła fanów artysty.

Michał Szpak w masce tlenowej. Niepokojące zdjęcie z Instagrama

Michał Szpak podzielił się w mediach społecznościowych zdjęciem, które zaniepokoiło wielu jego fanów. Zaczęto spekulować na temat złego stanu zdrowia artysty.

Na fotografii możemy zobaczyć wokalistę z maską tlenową na twarzy. Niewykluczone, że 27-latek potrzebował szybkiej i popularnej w ostatnim czasie terapii tlenowej, która dobrze wpływa na osłabiony organizm. Przypomnijmy, że od dłuższego czasu Michał Szpak jest w wyczerpującej trasie koncertowej promującej jego nową płytę „Dreamer”. Występuje także w roli trenera dziewiątej edycji „The Voice of Poland”.

Michał Szpak
fot. Instagram (Michał Szpak)

Wygląda jednak to, że kłopoty zdrowotne artysty były jedynie chwilowe. Kilka godzin później opublikował zdjęcie i nagrania z prób do najnowszego odcinka „The Voice of Poland”.

Zobacz także

Nowa płyta Michała Szpaka

7 września ukazał się drugi album Michała Szpaka zatytułowany „Dreamer”. Płytę promują single „Don’t Poison Your Heart”, „Rainbow” i „King of the Season”.

Nowy album Michała Szpaka jest zróżnicowany — od mocnych rockowych brzmień po nastrojowe ballady. Album brzmi świeżo i nowocześnie, jednocześnie nawiązuje do dobrych tradycji muzycznych a to stanowi dodatkowy walor. „Dreamer” to album bardzo dojrzały muzycznie, okraszony „żywym” graniem. Mimo iż poszczególne piosenki zahaczają o różne gatunki stylistyczne, płyta jest spójna i stanowi dojrzałą muzycznie całość — czytamy w opisie nowej płyty Michała Szpaka.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK