Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Marcin Wojciechowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Michał Szpak ma problemy ze zdrowiem? Opublikował niepokojące zdjęcie

16.11.2018 11:24

W czwartek Michał Szpak opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z gabinetu lekarskiego. Artysta miał założoną maskę tlenową. Fotografia mocno zaniepokoiła fanów artysty.

Michał Szpak fot. VIPHOTO/EAST NEWS

Michał Szpak w masce tlenowej. Niepokojące zdjęcie z Instagrama

Michał Szpak podzielił się w mediach społecznościowych zdjęciem, które zaniepokoiło wielu jego fanów. Zaczęto spekulować na temat złego stanu zdrowia artysty.

Na fotografii możemy zobaczyć wokalistę z maską tlenową na twarzy. Niewykluczone, że 27-latek potrzebował szybkiej i popularnej w ostatnim czasie terapii tlenowej, która dobrze wpływa na osłabiony organizm. Przypomnijmy, że od dłuższego czasu Michał Szpak jest w wyczerpującej trasie koncertowej promującej jego nową płytę „Dreamer”. Występuje także w roli trenera dziewiątej edycji „The Voice of Poland”.

Michał Szpak fot. Instagram (Michał Szpak)

Wygląda jednak to, że kłopoty zdrowotne artysty były jedynie chwilowe. Kilka godzin później opublikował zdjęcie i nagrania z prób do najnowszego odcinka „The Voice of Poland”.

Nowa płyta Michała Szpaka

7 września ukazał się drugi album Michała Szpaka zatytułowany „Dreamer”. Płytę promują single „Don’t Poison Your Heart”, „Rainbow” i „King of the Season”.

Nowy album Michała Szpaka jest zróżnicowany — od mocnych rockowych brzmień po nastrojowe ballady. Album brzmi świeżo i nowocześnie, jednocześnie nawiązuje do dobrych tradycji muzycznych a to stanowi dodatkowy walor. „Dreamer” to album bardzo dojrzały muzycznie, okraszony „żywym” graniem. Mimo iż poszczególne piosenki zahaczają o różne gatunki stylistyczne, płyta jest spójna i stanowi dojrzałą muzycznie całość — czytamy w opisie nowej płyty Michała Szpaka.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń