Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Michał Szpak na starych zdjęciach. Bardzo się zmienił?

03.08.2018 10:29

Michał Szpak to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich artystów młodego pokolenia. Ekscentryczny styl, oryginalny wizerunek sceniczny i niebywałe zdolności wokalne to od początku kariery jego znak rozpoznawczy. Są nim także jego włosy – burza loków. Czy ktoś umie go sobie wyobrazić z inną fryzurą? Tymczasem on zaskoczył nową fryzurą.

Michał Szpak fot. Instagram

Żaden z fanów Michała Szpaka prawdopodobnie nie umie sobie wyobrazić swojego idola z krótkimi włosami. Piosenkarz bardzo dba o swoje kruczoczarne fale, które są jednym z jego znaków rozpoznawczych i ważnym elementem stylizacji. Jednak Szpak bardzo lubi eksperymentować ze swoim wizerunkiem i można się spodziewać, że kiedyś przyjdzie dzień, w którym pojawi się w krótkiej fryzurze. Tymczasem Michał postanowił nieco poskromić swoje loki i zaprezentował się fanom z nową fryzurą. Loki zaplótł w warkoczyki, co mocno zmieniło jego wygląd.

To jednak jeszcze nie są krótkie włosy i cięcie. Jak mógłby wtedy wyglądać? Oto kilka starych zdjęć artysty z dawnych czasów.

Przypomnijmy, że już we wrześniu ukaże się nowa, długo wyczekiwana przez fanów płyta Michała Szpaka.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/SA

Oceń