Zamknij

Michał Szpak na starych zdjęciach. Bardzo się zmienił?

Redakcja
03.08.2018 10:29
Michał Szpak
fot. Instagram

Michał Szpak to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich artystów młodego pokolenia. Ekscentryczny styl, oryginalny wizerunek sceniczny i niebywałe zdolności wokalne to od początku kariery jego znak rozpoznawczy. Są nim także jego włosy – burza loków. Czy ktoś umie go sobie wyobrazić z inną fryzurą? Tymczasem on zaskoczył nową fryzurą.

Żaden z fanów Michała Szpaka prawdopodobnie nie umie sobie wyobrazić swojego idola z krótkimi włosami. Piosenkarz bardzo dba o swoje kruczoczarne fale, które są jednym z jego znaków rozpoznawczych i ważnym elementem stylizacji. Jednak Szpak bardzo lubi eksperymentować ze swoim wizerunkiem i można się spodziewać, że kiedyś przyjdzie dzień, w którym pojawi się w krótkiej fryzurze. Tymczasem Michał postanowił nieco poskromić swoje loki i zaprezentował się fanom z nową fryzurą. Loki zaplótł w warkoczyki, co mocno zmieniło jego wygląd.

To jednak jeszcze nie są krótkie włosy i cięcie. Jak mógłby wtedy wyglądać? Oto kilka starych zdjęć artysty z dawnych czasów.

Przypomnijmy, że już we wrześniu ukaże się nowa, długo wyczekiwana przez fanów płyta Michała Szpaka.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/SA