Zamknij

Nowy album Michała Szpaka. Znamy oficjalną datę premiery!

Redakcja
21.05.2018 11:58
Michał Szpak
fot. TRICOLORS/EAST NEWS

Na drugą płytę Michała Szpaka czeka mnóstwo jego fanów. W najnowszym wywiadzie dla „Dzień Dobry TVN” artysta zdradził w końcu datę premiery nowego albumu. Krążek ukaże się już 7 września.

Michał Szpak: data premiery nowej płyty

Michał Szpak przygotowuje się do wydania swojego drugiego albumu. Artysta gościł ostatnio w programie „Dzień Dobry TVN”, gdzie zaprezentował na żywo swój kolejny singiel „King Of The Season” i zdradził oficjalną datę premiery krążka. Płyta pojawi się w sklepach 7 września. Jej tytuł pozostaje na ten moment nieznany.

Zobacz także

Przypomnijmy, że pierwszym singlem promującym nowe wydawnictwo Michała Szpaka był świetnie przyjęty przez słuchaczy Radia ZET utwór „Don’t Poison Your Heart”. Piosenka wielokrotnie zdobywała szczyt „Listy Przebojów Radia ZET”.

Michał Szpak to dziś jeden z najpopularniejszych polskich artystów młodego pokolenia. Jego kariera rozwija się z roku na rok: sukcesy na opolskim festiwalu (m.in. Grand Prix Publiczności w 2016 roku), platyna za debiutancki album „Byle Być Sobą”, bardzo wysokie miejsce w Konkursie Piosenki Eurowizji z utworem „Color of Your Life” i praca jako trener w „The Voice of Poland”. Właśnie potwierdzono, że Szpak będzie jurorem także w dziewiątej edycji programu.

Zobacz także

RadioZET.pl/PK