Nowa płyta Michała Szpaka już jest. Tak promował swój album w Warszawie! [FOTO]

07.09.2018 10:52

Właśnie ukazała się nowa płyta Michała Szpaka zatytułowana „Dreamer”. Album zapowiadały single „Don’t Poison Your Heart”, „King Of The Season” i „Rainbow”. W czwartek artysta spotkał się z fanami i promował swój drugi album w Warszawie. Po raz kolejny zaskoczył stylizacją.

Michał Szpak fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Michał Szpak: premiera nowej płyty Dreamer

Nowa płyta Michała Szpaka „Dreamer” ukazała się 7 września. Długo wyczekiwany album, w którego nagrywanie zaangażowało się aż 19 muzyków, wydano w dwóch zupełnie różnych odsłonach. Specjalne wydanie krążka zostało wzbogacone o nową okładkę, inną oprawę graficzną i dodatkowe utwory w wersjach live.

Album „Dreamer” promują single „Rainbow”, „King of the Season” i „Don’t Poison Your Heart”, który dobrze znają słuchacze Radia ZET. Przez wiele tygodni piosenka znajdowała się na szczycie naszej listy przebojów.

Nowy album Michała Szpaka jest zróżnicowany — od mocnych rockowych brzmień po nastrojowe ballady. Album brzmi świeżo i nowocześnie, jednocześnie nawiązuje do dobrych tradycji muzycznych, a to stanowi dodatkowy walor. „Dreamer” to album bardzo dojrzały muzycznie, okraszony „żywym” graniem. Mimo iż poszczególne piosenki zahaczają o różne gatunki stylistyczne, płyta jest spójna i stanowi dojrzałą muzycznie całość — czytamy w opisie nowej płyty Michała Szpaka.

Drugi krążek Michała Szpaka będzie promowała trasa koncertowa „Dreamer Tour”, w ramach której artysta zagra ponad 10 koncertów. Tournée rozpocznie się już jesienią.

W czwartek Michał Szpak pojawił się w warszawskiej Arkadii, gdzie spotkał się z fanami i promował nowy album. Artysta pojawił się w żółtej stylizacji, która bez wątpienia zwróciła uwagę wszystkich.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń