Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Nowa płyta Michała Szpaka już jest. Tak promował swój album w Warszawie! [FOTO]

07.09.2018 10:52

Właśnie ukazała się nowa płyta Michała Szpaka zatytułowana „Dreamer”. Album zapowiadały single „Don’t Poison Your Heart”, „King Of The Season” i „Rainbow”. W czwartek artysta spotkał się z fanami i promował swój drugi album w Warszawie. Po raz kolejny zaskoczył stylizacją.

Michał Szpak fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Michał Szpak: premiera nowej płyty Dreamer

Nowa płyta Michała Szpaka „Dreamer” ukazała się 7 września. Długo wyczekiwany album, w którego nagrywanie zaangażowało się aż 19 muzyków, wydano w dwóch zupełnie różnych odsłonach. Specjalne wydanie krążka zostało wzbogacone o nową okładkę, inną oprawę graficzną i dodatkowe utwory w wersjach live.

Album „Dreamer” promują single „Rainbow”, „King of the Season” i „Don’t Poison Your Heart”, który dobrze znają słuchacze Radia ZET. Przez wiele tygodni piosenka znajdowała się na szczycie naszej listy przebojów.

Nowy album Michała Szpaka jest zróżnicowany — od mocnych rockowych brzmień po nastrojowe ballady. Album brzmi świeżo i nowocześnie, jednocześnie nawiązuje do dobrych tradycji muzycznych, a to stanowi dodatkowy walor. „Dreamer” to album bardzo dojrzały muzycznie, okraszony „żywym” graniem. Mimo iż poszczególne piosenki zahaczają o różne gatunki stylistyczne, płyta jest spójna i stanowi dojrzałą muzycznie całość — czytamy w opisie nowej płyty Michała Szpaka.

Drugi krążek Michała Szpaka będzie promowała trasa koncertowa „Dreamer Tour”, w ramach której artysta zagra ponad 10 koncertów. Tournée rozpocznie się już jesienią.

W czwartek Michał Szpak pojawił się w warszawskiej Arkadii, gdzie spotkał się z fanami i promował nowy album. Artysta pojawił się w żółtej stylizacji, która bez wątpienia zwróciła uwagę wszystkich.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń