Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Michał Szpak zdradził datę premiery nowego singla i płyty

09.03.2018 14:50

Ostatni singiel Michała Szpaka zrobił furorę na Liście Przebojów Radia ZET. „Don’t Poison Your Heart” było na samym szczycie przez kilka tygodni i nadal świetnie sobie radzi. Artysta udzielił właśnie wywiadu dla „Interii”, w którym zdradził datę premiery nowego albumu i kolejnego singla.

Michał Szpak fot. ons.pl
Zagłosuj

Czekasz na nowy album Michała Szpaka?

Nowa płyta i singiel Michała Szpaka

Michał Szpak przygotowuje się do wydania swojego kolejnego albumu. Promuje go dobrze znany słuchaczom Radia ZET singiel „Don’t Poison Your Heart”. Teledysk do piosenki opowiadającej o hejcie i kłamstwach w internecie obejrzano już ponad 3 miliony razy w serwisie YouTube.

Artysta udzielił ostatnio wywiadu portalowi „Interia”. Zdradził nieco więcej szczegółów na temat kolejnego singla i długo wyczekiwanej płyty.

- Nagrywam płytę pomiędzy innymi obowiązkami, więc nie jest lekko. Album będzie utrzymany w klimacie lat 80. i 90. Będą piosenki anglojęzyczne i polskojęzyczne. Premiera przewidziana jest na koniec maja, a kolejnego singla promującego album usłyszycie na początku maja – powiedział Michał Szpak.

Michał Szpak i „Color of Your Life”

„Color of Your Life” to zdecydowanie najsłynniejszy utwór w dotychczasowej karierze Michała Szpaka. Piosence, z którą artysta reprezentował Polskę na Eurowizji 2016, przyznano najwyższy certyfikat sprzedaży w polskim przemyśle muzycznym. Utwór pokrył się diamentem, co oznacza, że rozszedł się w nakładzie 100 tysięcy egzemplarzy lub przyniósł dochód na poziomie 200 tysięcy złotych.

WYGRAJ BILETY NA KONCERT EDA SHEERANA W MANCHESTERZE

RadioZET.pl/muzyka.interia.pl/PK

Oceń