Zamknij

„Nie wiedziałem, co się dzieje”. Michał Szpak o kulisach The Voice of Poland

Redakcja
29.11.2017 10:35
„Nie wiedziałem, co się dzieje”. Michał Szpak o kulisach The Voice of Poland
fot. ons.pl

Michał Szpak nie mógł sobie wyobrazić lepszego debiutu jako trener w The Voice of Poland. Wziął udział tylko w jednej edycji, a już może pochwalić się zwycięstwem swojej podopiecznej. W rozmowie z WP Gwiazdy artysta zdradził nieco więcej szczegółów na temat pracy w programie i trudnych momentach na planie.

Zagłosuj

Czy podobał Ci się Michał Szpak w roli jurora The Voice of Poland?

Liczba głosów:

Artysta doprowadził Martę Gałuszewską do zwycięstwa w ósmej edycji The Voice of Poland. Mimo że końcowy triumf był niezwykle szczęśliwym momentem, Michał przyznał w jednym z ostatnich wywiadów, że program był dla niego ogromnym wyzwaniem oraz fantastyczną przygodą. Nie obyło się jednak też bez ciężkich i stresujących chwil.

- Pierwszy odcinek był dla mnie czymś katastrofalnym. To było takie uczucie, którego na pewno nigdy nie zapomnę – zdradził artysta dziennikarzowi WP.

Stwierdził, że bardzo odpowiada mu formuła The Voice of Poland i rola trenera w programie.

Zobacz także

- Fajne jest to, że nie jesteśmy jurorami. Nie osądzamy tam ludzi. Po prostu ich trenujemy. Przekazujemy im wiedzę muzyczną i praktyczną. Mam nadzieję, że udało mi się zainspirować wiele z tych osób - powiedział muzyk.

Szpak przyznał też, że eliminacja uczestników nie należy do najłatwiejszych rzeczy. Moment pierwszego pożegnania ze swoimi podopiecznymi wywołał w gwieździe ogromne emocje.

- Przez 4 dni siedziałem w domu i nie wiedziałem, co się dzieje. Czy dobrze zrobiłem, a może źle? To nie jest tak tylko, że my siedzimy na tym fotelu i mówimy „ty nie przechodzisz dalej”. Ja naprawdę to przeżywam. Wiem, co za tym idzie, bo przeżyłem taki program. Wiem, co to może zrobić z psychiką człowieka – skomentował artysta w rozmowie z WP Gwiazdy.

Zobacz także

Lista Przebojów Radia ZET: głosuj na "Don't Poison Your Heart"

Najnowszy singiel Michała Szpaka pojawił się już w propozycjach do naszej cotygodniowej listy przebojów. Chcesz, aby "Don't Poison Your Heart" znalazło się w najlepszej dwudziestce? Tutaj możesz oddać swój głos.

Kolejne notowanie Listy Przebojów Radia ZET już w najbliższą sobotę od godz. 20:00. Poprowadzi je oczywiście Marcin Łukasik. 

RadioZET.pl/wp.tv/PK