Zamknij

Michał Szpak padł ofiarą oszustów. Ostrzega przed fałszywymi konkursami: "To nie ja"

20.11.2020 14:16
Michał Szpak
fot. VIPHOTO/East News

Michał Szpak padł ofiarą oszustów. Juror „The Voice of Poland 11” opublikował wideo na Instagramie, w którym ostrzegł swoich fanów przed fałszywymi konkursami. Okazuje się, że ktoś podszywa się pod Michała Szpaka.

Michał Szpak to jeden z najpopularniejszych artystów w Polsce. Juror The Voice of Poland ma grono oddanych fanów, którzy wspierają go na każdym roku.

Wokalistka słynie z bardzo dużej aktywności w mediach społecznościowych. Okazuje się, iż niektórzy próbują to wykorzystać. Michał Szpak ujawnił, że padł ofiarą oszustów, którzy podszywają się pod niego w internecie.

Michał Szpak protestował pod domem Kaczyńskiego. Co na to TVP? Jest oświadczenie

Michał Szpak padł ofiarą oszustów. Ostrzega fanów przed fałszywymi konkursami

Michał Szpak poinformował, ze ktoś się pod niego podszywa w internecie. To nie pierwszy raz, kiedy oszuści próbują wyłudzić pieniądze, podając się w sieci za znane gwiazdy. Piosenkarz postanowił natychmiast zareagować i ostrzec swoich fanów.

Dochodzi do mnie mnóstwo, naprawdę mnóstwo wiadomości od was, że ktoś się pode mnie podszywa i próbuje wyłudzić pieniążki w sieci. Organizuje jakieś dziwnie konkursy, gdzie ja niby prowadzę live'y. Chciałem wam tylko powiedzieć, że to nie ja. Nie dajcie się zwieść. Nie wysyłajcie żadnych numerów kont, ani żadnych dziwnych odpowiedzi — powiedział Szpak.

Juror „The Voice of Poland” potwierdził również, że całą sprawą zajmują się już odpowiednie służby: „Myślę, że wkrótce ta osoba, która się pode mnie podszywa, zostanie unicestwiona. Giń! Oczywiście w otchłani celi”.

Michał Szpak na zdjęciu sprzed dziesięciu lat. Siostra muzyka pokazała jego stare zdjęcie [FOTO]

Drużyna Michała Szpaka w „The Voice of Poland 11”

Michał Szpak jest jednym z jurorów trwającej obecnie jedenastej edycji „The Voice of Poland”, która powoli zbliża się do końca. Już w grudniu odbędzie się wielkie finał programu, gdzie zmierzy się czterech uczestników. Tutaj możecie sprawdzić, kto znajduje się w drużynie Michała Szpaka.

Zobacz także:

RadioZET.pl/teleshow.wp.pl/PK