Zamknij

Michał Szpak organizuje płatne spotkania z fanami. Ile kosztuje zdjęcie z artystą?

Redakcja
29.01.2019 11:43
Michał Szpak organizuje płatne spotkania z fanami. Ile kosztuje zdjęcie z artystą?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Michał Szpak zarabia nie tylko na koncertach. Okazuje się, że artysta sprzedaje także bilety na zamknięte spotkania z fanami — podaje „Super Express”. Tabloid informuje, że takie wejściówki kosztują nawet 170 złotych.

Michał Szpak to jeden z obecnie najpopularniejszych polskich artystów, którego koncerty przyciągają tłumy widzów. Jak informuje „Super Express”, artysta nie tylko sprzedaje bilety na swoje występy, ale także organizuje przed nimi ekskluzywne płatne spotkania z fanami, gdzie każdy uczestnik ma możliwość zrobienia wspólnego zdjęcia, otrzymania autografu i porozmawiania z gwiazdą. Tego typu spotkania, nazywane najczęściej „meet & greet”, organizują często zagraniczne gwiazdy.

Zobacz także

„Super Express” podaje, że taki event z Michałem Szpakiem kosztuje nawet 170 złotych. Oprócz możliwości spotkania z artystą, w ramach biletu przewidziane są także limitowane gadżety koncertowe. Okazuje się jednak, że płatna wejściówka na spotkanie nie upoważnia do wejścia na koncert.

ZOBACZ TEŻ: Michał Szpak w krótkich włosach! Tak wyglądał w młodości [ZDJĘCIE]

Jeśli więc chcemy zobaczyć występ Michała Szpaka na żywo, trzeba zakupić kolejny bilet. Tabloid dodaje również, iż kupienie dwóch wejściówek (na spotkanie i koncert) może kosztować fana nawet 300 złotych.

Z tego, co nam wiadomo, inni artyści po koncertach wychodzą do fanów, rozdają im autografy i robią sobie z nimi zdjęcia zupełnie za darmo — pisze „Super Express”.

Michał Szpak koncertuje obecnie w ramach trasy „Dreamer Tour”, która promuje jego najnowszą płytę. Pochodzi z niej m.in. hitowy singiel „Don’t Poison Your Heart”. To już drugi solowy album w karierze artysty. Debiutanckie dzieło zatytułowane „Byle Być Sobą” z 2015 roku pokryło się podwójną platyną.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/se.pl/PK