Zamknij

Michał Szpak pogrążony w żałobie. Stracił bliską osobę

Redakcja
10.11.2017 09:51
Michał Szpak pogrążony w żałobie. Stracił bliską osobę
fot. Piotr Zagiell / East News

Artysta przeżywa obecnie trudny moment. Po walce z ciężką chorobą zmarła Renata Nektarowska, bliska przyjaciółka i założycielka jego fan clubu. 

Nie od dziś wiadomo, że Michał Szpak ma jednych z najbardziej oddanych fanów. Przychodzą tłumnie na koncerty, wspierają go i są bardzo aktywni w internecie.

W środę artysta stracił jedną ze swoich najważniejszych fanek. Po trudnej i ciężkiej walce z chorobą odeszła Renata Nektarowska, która była bliską przyjaciółką Szpaka oraz twórczynią jego oficjalnego fan clubu.

- Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy Was, że dzisiaj, po ciężkiej walce z chorobą zmarła nasza Renata Nektarowska. Odeszła matka i założycielka naszego Fan Clubu, przyjaciółka i najwierniejsza fanka Michała. Reniaczku, na zawsze zostaniesz w naszych sercach – napisali członkowie grupy na Facebooku.

Na oficjalnych kontach Michała Szpaka w mediach społecznościowych pojawiły się czarne kwadraty. Pod zdjęciami pojawiła się lawina komentarzy, za sprawą których fani próbują okazać wsparcie i podnieść artystę na duchu.

RadioZET.pl/PK