Zamknij

Michał Szpak pojedzie na Eurowizję 2019? Artysta komentuje i zdradza szczegóły!

Redakcja
10.09.2018 13:40
Michal Szpak Eurovision 2016
fot. AP/East News

Michał Szpak wydał ostatnio swoją drugą płytę zatytułowaną „Dreamer”. Premiera albumu zbiegła się w czasie z rozpoczęciem eurowizyjnego sezonu. Piosenki wydane po 1 września można zgłaszać do Konkursu Piosenki Eurowizji. W internecie niemal natychmiast zaczęły pojawiać się informacje o powrocie Michała Szpaka na Eurowizję. Artysta postanowił to skomentować.

Michał Szpak pojedzie na Eurowizję 2019 w Izraelu?

Michał Szpak pojedzie na Eurowizję 2019 w Izraelu? Okazuje się, że jego powrót na eurowizyjną scenę wcale nie jest wykluczony.

W trakcie wywiadu z „Jastrząb Post” poruszono temat Konkursu Piosenki Eurowizji. Dziennikarka zapytała artystę o kolejny występ w słynnej imprezie. Okazuje się, iż Michał Szpak nie zaprzeczył. Co więcej, przyznał, że ma już specjalnie przygotowany utwór na tę okazję.

Zobacz także

— Nie mówię nie. Myślę, że jest jeden as w rękawie, ale nie będę o nim wspominał, bo nie ma go na płycie — zdradził Michał Szpak i dodał: — To patetyczny numer w języku angielskim. Coś, co naprawdę targa emocjami.

Czy Michał Szpak zgłosi się do polskich preselekcji do Eurowizji 2019? Czas pokaże. Na ten moment nie wiadomo, kiedy Telewizja Polska zorganizuje eliminacje. Zeszłoroczne preselekcje do Konkursu Piosenki Eurowizji odbyły się 3 marca. Krajowe Eliminacje wygrali Gromee i Lukas Meijer z piosenką „Light Me Up”.

Zagłosuj

Czy Michał Szpak powinien reprezentować Polskę na Eurowizji 2019?

Liczba głosów:

Michał Szpak na Eurowizji 2016

Przypomnijmy, że Michał Szpak reprezentował Polskę z utworem „Color of Your Life” podczas Konkursu Piosenki Eurowizji 2016 w Sztokholmie. Zdobył aż 229 punktów i zajął wówczas wysokie 8. miejsce.

To trzeci najlepszy wynik naszego kraju w historii startów w Eurowizji — lepiej poszło jedynie Edycie Górniak (1994 rok — 2. miejsce) i zespołowi Ich Troje (2003 — 7. miejsce).

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/jastrzabpost.pl/PK