Słuchaj
Damian Michałowski, Michał Korościel
Konrad Piasecki
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Michał Szpak pokazał zdjęcia z babcią i siostrą. Widać podobieństwo?

26.10.2017 16:41

Michał Szpak, który obecnie jest jednym z trenerów w The Voice of Poland, postanowił podzielić się dwiema rodzinnymi fotografiami. Na jednym z jego kont w mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia z babcią i siostrą. Widzisz podobieństwo?

Michał Szpak pokazał zdjęcia z babcią i siostrą. Widać podobieństwo? fot. Piotr Matusewicz / East News

Artysta niejednokrotnie wspominał, że rodzina jest dla niego najważniejsza. Udowodnił to chociażby zapraszając swoją siostrę Marlenę, śpiewaczkę operową, do The Voice of Poland, gdzie wspiera ona Szpaka w decyzjach związanych z jego drużyną. Pomaga mu w doborze utworów i radzi, jak dobrze kierować uczestnikami.

Michał zaprezentował na swoim Instagramie fotografie z babcią i Marleną. Trzeba przyznać, że podobieństwo między członkami rodzinny jest naprawdę widoczne.

Michał Szpak w krótkich włosach

Wizerunek 26-letniego Michała Szpaka jest jednym z najchętniej komentowanych tematów w polskich mediach. Okazuje się, że na przestrzeni lat artysta, który zyskał popularność za sprawą programu „X Factor”, przeszedł prawdziwą metamorfozę. W sieci pojawiło się zdjęcie gwiazdy jako nastolatka w krótkich włosach i bez brody. Tutaj możesz je zobaczyć.

Wzruszenie w The Voice of Poland

Występ Mai Kapłon i Jacka Wolnego wywołał ogromne emocje. Para zaśpiewała piosenkę „Beneath Your Beautiful” Labrintha i Emeli Sandé. Michał Szpak nie krył wzruszenia. Tutaj możesz zobaczyć wideo.

RadioZET.pl/PK

Oceń