Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Michał Szpak pokazał zdjęcie z młodości. Internauci w szoku! [FOTO]

16.01.2018 12:01

Od początku kariery Michał Szpak słynie ze swoich długich, kręconych i ciemnych włosów. Jego wizerunek jest bez wątpienia jednym z najbardziej charakterystycznych w polskiej branży muzycznej. Artysta postanowił ostatnio pochwalić się zdjęciem z przeszłości, na którym wygląda nieco inaczej. Co za metamorfoza!

Michał Szpak pokazał zdjęcie z młodości. Internauci w szoku! [FOTO] fot. Youtube (MichalSzpakVEVO)

Michał Szpak słynie ze swojego odważnego wizerunku. Chętnie eksperymentuje ze strojami i fryzurami, co często spotyka się z wieloma różnymi opiniami. Jedni chwalą to, inni mocno krytykują.

27-latek pozostaje jednak wierny swoim bujnym włosom. Okazuje się, że nie zawsze tak wyglądał. Artysta opublikował ostatnio na Instagramie archiwalną fotografię sprzed lat, na której fryzura Michała znacznie różni się od tej dzisiejszej.

Fani zaskoczeni

Zdjęcie wywołało niemałe poruszenie wśród wiernych fanów Szpaka. Pod wpisem pojawiło się wiele komentarzy, w których internauci twierdzą, że wokalista w krótkich włosach przypomina m.in. LP, Nicka Jonasa czy młodego Davida Hasselhoffa.

- Uroczy od zawsze – napisała jedna z fanek.

Lista Przebojów Radia ZET: głosuj na „Don't Poison Your Heart”

Najnowszy singiel Michała Szpaka wciąż świetnie radzi sobie na naszej listy przebojów. Chcesz, aby „Don't Poison Your Heart” znalazło się po raz kolejny na szczycie zestawienia? Tutaj możesz oddać swój głos.

Kolejne notowanie Listy Przebojów Radia ZET już w najbliższą sobotę od godz. 20:00. Poprowadzi je oczywiście Marcin Łukasik.

Quiz. Jak dobrze znasz Michała Szpaka?

Quiz. Jak dobrze znasz Michała Szpaka? fot. Piotr Matusewicz / East News

RadioZET.pl/PK

Oceń